четвер, 01 листопада 2012 09:20

"Челсі" забив "МЮ" п'ять голів: результати матчів 1/8 фіналу Кубка англійської ліги

Лондонський "Челсі" обіграв "Манчестер Юнайтед" у матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги. Зустріч, що проходила на стадіоні "Стемфорд Брідж" пізно ввечері 31 жовтня, завершилася перемогою господарів в додатковий час з рахунком 5:4, повідомляє "Лента" з посиланням на Agence France-Presse.

По ходу основного часу матчу "МЮ" тричі виходив вперед, проте "Челсі" кожен раз відігравався. На точний удар Райана Гіггза (22-а хвилина) лондонці відповіли голом Давіда Луїса з пенальті (31-а хвилина), а після голу Хав'єра Ернандеса (43-я хвилина) рівновагу відновив Гарі Кехілл (52-а). На 59-й хвилині Нані знову вивів манкуніанців вперед, проте "Челсі" вдалося перевести гру в додатковий час завдяки пенальті, яке реалізував Еден Азар на четвертій доданій хвилині.

У додатковий час "Челсі" забив два голи після ударів Деніеля Старріджа (98-а хвилина) та Раміреса (116-а). "Манчестеру" за хвилину до кінця вдалося відіграти один м'яч (дубль на свій рахунок записав Гіггз, який реалізував пенальті), проте зрівняти рахунок і довести гру до серії пенальті гості не змогли.

Таким чином, "МЮ" завершив участь в поточному розіграші Кубка англійської ліги, а "Челсі" продовжить боротьбу у чвертьфіналі турніру. Дата матчу 1/4 фіналу і суперник лондонців будуть визначені пізніше.

Варто відзначити, що "Челсі" і "Манчестер Юнайтед" проводили один проти одного другий матч за останні чотири дні. 28 жовтня під час зустрічі в рамках Прем'єр-ліги, яка також проходила в Лондоні, "МЮ" здобув перемогу з рахунком 3:2, причому господарі поля догравали матч удев'ятьох.

Додамо, що "Норвіч Сіті" на своєму полі обіграв "Тоттенхем" (2:1), а "Суонсі" в гостях узяв гору над "Ліверпулем" (3:1).

Кубок англійської ліги

1/8 фіналу

Челсі - Манчестер Юнайтед 5:4 (1:2, 2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 22 Гіггз, 1:1 - 31, пенальті Давід Луїз, 1:2 - 43 Х. Ернандес, 2:2 - 52 Кейхілл, 2:3 - 59 Нані, 3:3 - 90, пенальті Е . Азар, 4:3 - 97 Старрідж, 5:3 - 116 Рамірес, 5:4 - 120, пенальті Гіггз.

Челсі - Чех, Бертран, Давід Луїз, Кейхілл, Аспілікуета, П'язон (Е. Азар, 55), Ромеу (Оскар, 71), Обі Мікел (Рамірес, 46), Мата, Старрідж, Мозес.

Манчестер Юнайтед - Ліндегор, Кін, Бюттнер (Пауелл, 46), Вуттон, Рафаел, Флетчер, Андерсон (Таннікліфф, 81), Гіггз, Нані, Уелбек (Македа, 99), Х. Ернандес.

Попередження: Ромеу (12), Обі Мікел (25), Вуттон (64), Давід Луїз (90), Оскар (100), Нані (100), Кін (105), Рамірес (115), Гіггз (118).

Норвіч - Тоттенхем 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 66 Бейл, 1:1 - 84, автогол Вертонген, 2:1 - 87 Джексон.

Тоттенхем - Льоріс, Колкер, Уокер (Дефо, 90), М. Доусон, Нотон, Лівермор (Хаддлстоун, 46), Сігурдссон, Яго Фальке, Т. Керролл (Вертонген, 79), Бейл, Демпсі.

Ліверпуль - Суонсі 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 34 Чіко, 0:2 - 72 Дайер, 1:2 - 76 Суарес, 1:3 - 90 де Гузман.

Ліверпуль - Джонс, Каррагер, Робінсон, Коатес, Шелві, Хендерсон, Даунінг, Аллен, Дж.Коул (Джеррард, 46), Ешиль (Суарес, 46), Ассаіді (Стерлінг, 65).

Сандерленд - Мідлсбро 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 39 Макдоналд.

Суіндон - Астон Вілла 2:3 (0:2, 2:1)

Голи: 0:1 - 30 Бентеке, 0:2 - 39 Агбонлахор, 1:2 - 78 Сторі, 2:2 - 81 Сторі, 2:3 - 90 Бентеке.

Віган - Бредфорд 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 2:4

Серія пенальті - 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4.

Лідс - Саутгемптон 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 35 Тондж, 2:0 - 88 Діуф, 3:0 - 90, пенальті Беккі.

Редінг - Арсенал 5:7 (4:1, 0:3, 0:1)

Голи: 1:0 - 12 Робертс, 2:0 - 19, автогол Кошельни, 3:0 - 20 Лейджертвуд, 4:0 - 37 Хант, 4:1 - 45 Уолкотт, 4:2 - 64 Жиру, 4:3 - 89 Кошельни, 4:4 - 90 Уолкотт, 4:5 - 103 Шамах, 5:5 - 115 Погребняк, 5:6 - 120 Уолкотт, 5:7 - 120 Шамах.

Редінг - Федерічі, Горкш, Моррісон, Гантер, Шорі, Робсон-Кану, Лейджертвуд, Тебб, Робертс (Черч, 90), Хант (Погребняк, 74), Макклірі (Макануфф, 74).

Арсенал - Мартінес, Кошельни, Дженкінсон, Мікель (Мід, 105), Джуру, Уолкотт, Коклен, Гнабрі (Жиру, 61), Фрімпонг (Айсфельд, 61), Аршавін, Шамах.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" забив "МЮ" п'ять голів: результати матчів 1/8 фіналу Кубка англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua