четвер, 01 лютого 2018 14:31

"Челсі" та МЮ синхронно шокували вболівальників у Лондоні

"Тоттенхем" завдав Моуріньо болючої поразки. Фото: afp.com

Відразу двома гучними сенсаціями завершився 25-й тур у чемпіонаті англійської Прем'єр-ліги.

"Тоттенхем" у Лондоні на "Уемблі" здобув перемогу над "Манчестер Юнайтед", 2:0. Таким чином, перервавши серію манкуніанців з 8 матчів у турнірі без поразок. У першій же атаці Гаррі Кейн головою скинув м'яч у штрафний, потім пішла передача Деле Аллі п'ятою на Крістіана Еріксена. Останній розстріляв голкіпера гостей з близької відстані.

Остаточний рахунок, а разом з ним і автогол оформив Філ Джонс, який намагався перервати простріл, але замість цього спрямував м'яч у ближню дев'ятку.

"Тоттенхем" з 48 очками займає п'яте місце в АПЛ. "Манчестер Юнайтед", у якого 53 пункти - другий.

АПЛ. 25-й тур.

"Тоттенхем" - "Манчестер Юнайтед" - 2:0 (2:0)

Голи: Крістіан Еріксен, 1, Філ Джонс, 28 (автогол)

Головна сенсація сталася в іншому районі англійської столиці, на "Стемфорд Брідж", де "Челсі" розгромно програв "Борнмуту", 0:3.

У дебюті другого тайму Джордон Айб виконав відмінну передачу в штрафний на хід Каллуму Вілсону, а той впевнено переграв Тібо Куртуа. На 64-й хвилині Вілсон виконав передачу в штрафну на Станісласа, Джуніор отримав м'яч на лівому куті штрафного, змістився і відправив м'яч між ніг голкіперу.

Три хвилини потому після подачі кутового м'яч підхопив Вілсон і скинув його на Станісласа. Останній не дуже вдало пробив по воротах, але Айб підставив ногу, і м'яч влетів у кут воріт.

"Челсі" - "Борнмут" - 0:3 (0:3)

Голи: Вілсон, 51, Станіслас, 64, Айб, 67

Гравець збірної України Олександр Зінченко відіграв увесь матч в складі "Манчестер Сіті" проти "Вест Бромвіча".

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" та МЮ синхронно шокували вболівальників у Лондоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua