неділя, 17 червня 2018 20:14

Бразилія - Швейцарія 1:1. Фаворити Кубка світу втратили очки на старті

В атаці бразильці покладають великі сподівання на Неймара. Фото: The Epoch Times

У дебютному матчі на Кубку світу-2018 Бразилія зіграє зі Швейцарією. Матч пройде на "Ростов Арені".

Обслужить матч бригада арбітрів з Мексики на чолі з Сесаром Рамосом Паласуелосом, його асистенти - Марвін Торрентера та Мігель Анхель Ернандес Паредес.

Резервний суддя - Джон Пітті з Панами.

Відеоповтори VAR: Паоло Валері (Італія), перший асистент: Мауро ВІльяно (Аргентина), другий асистент: Еленіто Ді Лібераторе (Італія), третій асистент: Джанлука Роккі (Італія).

Стартові склади

Бразилія: Аліссон, Каземіро, Коутіньйо, ДанІло, Жезус, Марсело, Міранда, Неймар, Пауліньо, Тіаго Сілва, Вілліан

Запасні: Ренато Аугусто, Кассіо, Дуглас Коста, Едерсон Мораєс, Фагнер, Фернандіньо, Філіпе Луїс, Фірміно, Жеромель, Маркіньос, Тайсон

Швейцарія: Зоммер, Аканджі, Берамі, Джемайлі, Ліхтштайнер, Родрігес, Шер, Сеферович, Шачирі, Джака, Цубер

Запасні: Бюркі, Джуру, Дрміч, Ельведі, Емболо, Фернандес, Фройлер, Гаврановіч, Ланг, Мубандже, Мвого, Закарія

Перший тайм

3' Джемайлі пробив з меж штрафного після передачі Шачирі - вище воріт.

11' Бразильці створили перший небезпечний момент: Неймар гостро прострілив, захисник Шер невдало зіграв поблизу воріт і Пауліньо пробив майже впритул - поруч зі стійкою.

20' ГГООООЛЛЛЛЛ - 1:0! Швейцарці невдало вибили м'яч, Коутіньйо опинився першим на підборі і наважився на дальній удар - м'яч за красивою траекторією від стійки залетів у ворота. В атаці взяли участь Неймар і Марсело, який вийшов з капітанською пов'язкою.

33' Після подачі кутового Габріел Жезус знаходився у вигідному положенні перед воротами, однак невдало пробив головою.

40' Цубер опинився на ударній позиції метрах в 16 від воріт - пробив потужно, але замість воріт потрапив в обличчя Тьяго Сілва, який опинився на газоні і лише за хвилину продовжив гру.

45+1' Після подачі кутового Тьяго Сілва виграв боротьбу на "другому поверсі" і небезпечно пробив - трохи не вистачило влучності.

Перерва

Другий тайм

46' Джемайлі наважився на авантюрний удар метрів з 30 - вийшло зовсім неточно.

50' ГГООООЛЛЛЛ - 1:1! Після подачі кутового у виконанні Шачирі Цубер з кількох метрів переправив м'яч у сітку. Бразильці апелювали на порушення правил з боку швейцарця проти Міранда, однак арбітр не звернув на це уваги.

57' Коутіньйо дважди поспіль завдав ударів з-за меж штрафного - обидва разу безуспішно. Мяч підхопив Неймар і його удар не досяг цілі.

59' Каземіро вирішив з дальньої відстані перевірити пильність Зоммера - не влучно.

60' На поле вийшов Фернандіньо, який замінив Каземіро.

66' М'яч потрапив до Фернандіньо, після удару якого і рикошету бразильці заробили кутовий.

67' Вілліан вирішив пробити з лівої ноги метрів з 23 - вище воріт.

70' Коутіньйо отримав м'яч у штрафному, технічно прийняв на груди і другим дотиком намагався засмутити швейцарців - мимо воріт.

72' Джемайлі після пасу Шачирі пробив у підкаті метрів з 17 - Аліссон забрав м'яч.

73' Жезус після єдиноборства з Аканджі опинився на газоні у штрафного - рефері вирішив не призначати пенальті.

77' Потужний удар Фернандіньо з дальньої відстані вийшов невдалим.

78' Неймар пробив з-за меж штрафного метрів з 22 - точно в руки голкіперу.

82' Фірміно, який вийшов на заміну, підхопив м'яч після невдалої зрізки захисника Швейцарії і пробив з меж штрафного - повз ворота.

88' Після подачі Вілліана з правого флангу Неймар зіграв на випередження і завдав удару головою - воротар зіграв надійно.

90' Чудовий момент мали бразильці - після подачі зі стандарту від Неймара Фірміно виграв боротьбу на "другому поверсі" і пробив у площину - воротар врятував свою команду.

90+1' Після відскоку м'яч підхопив Міранда і завдав небезпечного удару - м'яч в сантиметрах розминувся з воротами.

90+5' Неймар заробив потенційно небезпечний штрафний: замість удару лідер бразильців вирішив зробити навіс - м'яч заметушився по штрафному, відскочив до вийшовшого на заміну Ренато Аугусто, але його удар нейтралізував Шер.

Кінець матчу

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Бразилія - Швейцарія 1:1. Фаворити Кубка світу втратили очки на старті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua