пʼятниця, 18 квітня 2008 12:27

БК "Київ" чвертьфінальну серію Суперліги почав з упевненої перемоги

БК "Київ" впевнено почав чвертьфінальну серію плей-офф проти "Дніпра". На своєму паркеті підопічні Томо Махоріча не залишили гостям особливих шансів - 82:66.  Лише в середині поєдинку дніпропетровці спробували переламати хід зустрічі і скоротили розрив в рахунку. Проте кияни без особливих зусиль виправили ситуацію на свою користь. У результаті - перший успіх в серії до трьох перемог. Наступний матч пройде в суботу.

БК "Київ" - "Дніпро" 82:66 (23:13, 18:18, 21:11, 20:24)

БК "Київ": Джеттер (16), Фейсон (13 + 6 підборів), Маравіч (13), Девіс (10), Джекс (9 + 5 підборів), Стек (8), Кравцов (8), Міятовіч (3), Дроздов (2), Салтовець  (0), Крстіч (0), Пустозвонов (0)

"Дніпро": Панченко (16 + 6 підборів), Матюкевич (15), Марков (13), Кобзистий (9 + 5 підборів), Хижняк (5 + 6 підборів), Вільховецький (3), Іванов (3), Корнієнко (2), Глазирін, Козлов, Берхін, Щепкін - не грали

Рахунок в серії 1:0

Зараз ви читаєте новину «БК "Київ" чвертьфінальну серію Суперліги почав з упевненої перемоги ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua