неділя, 15 березня 2015 15:19

Біатлон. Валя Семеренко стала чемпіонкою світу в мас-старті

Українська біатлоністка Валентина Семеренко завоювала золоту медаль у мас-старті на чемпіонаті світу з біатлону, який з 5 по 15 березня проходив у фінському Контіолахті.

Валентина показала ідеальну стрілянину на перших трьох вогневих рубежах і на заключну стійку прийшла в трійці лідерів разом з Габріелою Соукаловою з Чехії та німкенею Франческою Пройс. У фінальній стрільбі нерви виявилися міцнішими в нашої спортсменки, в той час як конкурентки припустилися промахів.

Йдучи зі стрільбища Валя мала запас 20 секунд над переслідувачками і цього вистачило для перемоги. Другою фінішувала Пройс. "Бронза" в італійки Карін Обергофер.

Інша українка - Ольга Абрамова - не витримала ритму контактної гонки і припустившись шістьох промахів фінішувала 28-ю.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Валя Семеренко стала чемпіонкою світу в мас-старті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua