четвер, 13 грудня 2012 17:12

Біатлон. Поклюка. Артем Прима фінішував 19-м у спринті

Артем Прима став кращим з українців ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 13 грудня, в Поклюці (Словенія) стартував третій етап Кубка світу з біатлону. Відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами. У гонці взяли участь 103 спортсмена, в тому числі п'ять українців.

Перемогу на домашньому етапі святкував словенець Яков Фак, вирвавши 0,8 секунди у норвежця Еміля Хегле Свендсена. Призову трійку замкнув француз Мартен Фуркад з відставанням від переможця в 6,1 секунди. При цьому Фак і Фуркад обійшлися без промахів, Сведсен пробіг одне штрафне коло. Промахнувся на "стійці".

Троє українських біатлоністів фінішували в очковій зоні. Кращим був Артем Прима, який посів 19-е місце, Сергій Седнєв - 23-й, Сергій Семенов - 27-й. Прима і Семенов промахнулися по разу, Седнєв - двічі на "стійці".

Біатлон. Кубок світу. Третій етап.Поклюка (Словенія). 13 грудня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежі.

1. Яков Фак (Словенія) - 24.41,7 (0+0)

2. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - відставання 0,8 (0+1)

3. Мартен Фуркад (Франція) - + 6,1 (0+0)

...

19. Артем Прима +1.06,8 (1+0)

23. Сергій Седнєв - +1.21,3 (0+2)

27. Сергій Семенов - +1.30,4 (0+1)

42. Андрій Дериземля - +1.47,3 (2+0)

98. Дмитро Підручний - + 4.31,1 (4+2)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Поклюка. Артем Прима фінішував 19-м у спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua