субота, 08 грудня 2012 17:47

Біатлон. Хохфільцен. Віта Семеренко потрапила в десятку в гонці переслідування

Віта Семеренко допустила один промах ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 8 грудня, у Хохфільцені (Австрія) на другому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Свій перший подіум у кар'єрі завоювала норвежка Сіннове Солемдал, промахнувшись один раз. У боротьбі за друге місце її іменита співвітчизниця Тора Бергер на 3,1 секунди випередила фінку Каїсу Макарайнен, при цьому Бергер пробігла два штрафних кола, а Макарайнен - чотири.

Українки Віта Семеренко та Олена Підгрушна змогли поліпшити свої стартові позиції. Віта фінішувала в десятці на дев'ятому місці, Олена Підгрушна була 12-ю. Обидві промахнулися по разу. Наталія Бурдига, стартувавши 34-ю, фінішувала 48-ю через шість промахів.