пʼятниця, 04 лютого 2022 10:06

Без шансів на медалі. Перші українці стартували на Олімпіаді

Олександра Назарова та Максим Нікітін. Фото: Getty Images

Збірна України розпочала свої виступи на зимовій Олімпіаді в Пекіні.

Дебютним змаганням, в якому стартували українські спортсмени, став командний турнір з фігурного катання. Збірна України йде на дев'ятій позиції після трьох видів.

Софія Голіченко та Артем Даренський показали дев'ятий результат у короткій програмі. Максим Нікітін та Олександра Назарова посіли дев'яте місце у ритм танці.

У чоловічому одиночному катанні Україна не була представлена, бо єдиний українець у цій дисципліні Іван Шмуратко здав позитивний тест на ковід.

Україна достроково упустила шанси потрапити до топ-5 та продовжити змагання у довільній програмі. На рахунку української команди 4 бали, в Італії, яка посідає останнє прохідне місце, 18 балів.

У жіночому одиночному катанні нашу збірну представить Анастасія Шаботова, змагання відбудуться 6 лютого.

XXIV зимові Олімпійські ігри в Пекіні відбуватимуться з 4 по 20 лютого.

Столиця Китаю стане першим містом, що прийме як літні, так і зимові Ігри.

Загалом близько 3 тисяч атлетів з усього світу розіграють 109 комплектів нагород у 15-ти видах програми.

Загалом за роки Незалежності українці на зимових Іграх здобули вісім нагород: три золоті, одну срібну та чотири бронзові.

Зараз ви читаєте новину «Без шансів на медалі. Перші українці стартували на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua