субота, 31 липня 2021 11:40

Білорусь виграла перше золото Олімпіади

Ливтинович зумів випередити китайця. Фото: БелТА

У суботу, 31 липня, на Олімпійських іграх в Токіо завершилися змагання зі стрибків на батуті. В останньому турнірі цього виду спорту на Іграх змагалися чоловіки. Перемогу в стрибках на батуті завоював спортсмен з Білорусі Іван Литвинович.

Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

У фіналі Литвинович випередив китайця Дун Дуна, який став срібним призером Ігор в Токіо, а "бронза" дісталася представнику Нової Зеландії Ділану Шмідту.

Для збірної Білорусі "золото" Литвиновича стало першою медаллю на Олімпіаді в Токіо.

Україна має на Олімпіаді 4 медалі, але жодної золотої або срібної. Завтра на своїй коронній дистанції 1500 метрів має шанс виграти золото плавець Михайло Романчук.

Зараз ви читаєте новину «Білорусь виграла перше золото Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua