неділя, 23 серпня 2020 21:00

"Баварія" вшосте в історії виграла Кубок Ліги чемпіонів

Кубок чемпіонів на стадіоні "Да Луш". Фото Рейтер

Добрий вечір!

Довгоочікуваний фінал Ліги чемпіонів нарешті буде зіграний сьогодні. Гранд французького футболу зустрінеться з німецьким грандом. Одвічна суперечка двох світових держав продовжиться у футболі – ПСЖ проти "Баварії".

Хоча, за словами класика, не все так однозначно. Сьогодні "Радіо Франс" вело репортаж із Марселя – єдиного міста у Франції, чия команда вигравала Кубок далекого 1993-ого. Так що Марсель сьогодні зафарбується в кольори "Баварії" і бажатиме своїм заклятим ворогам із Парижа лише поразки.

Букмекери теж підтримують марсельців і вважають фаворитом мюнхенський клуб у співвідношенні 60% на 40%. Чи мали вони рацію – дізнаємося за пару годин.

Тренери вже оголосили стартові склади на вирішальний матч.

ПСЖ: Навас; Керер, Тьяго Сілва, Кімпембе, Бернат; Маркіньос, Еррера, Паредес; Ді Марія, Неймар, Мбаппе.

"Баварія": Нойєр; Кімміх, Боатенг, Алаба, Девіс; Тьяго, Горетцька; Гнабрі, Мюллер, Коман; Левандовськи.

Команди вже виходять на поле.

Гра почалася!

2 хв. "Баварія" запресингувала ПСЖ, але до удару справа не дійшла.

6 хв. Позиційна боротьба з тиском "Баварії" по всьому полю.

9 хв. Штрафний били підопічні Тухеля, але зробили це бездарно.

12 хв. Коман намагався прорватися по центру, але перетримав м'яч.

15 хв. Мбаппе бив двічі, але двічі його удари заблокували захисники.

18 хв. Неймар виходив сам на сам, але Мануеля так просто не проб'єш. Лише кутовий у парижан.

22 хв. Левандовський показав ПСЖ зуби. З пів оберта бив Роберт, але влучив у штангу!

24 хв. Ді Марія! З вигідної позиції бив Анхель, але перестарався – вище воріт.

26 хв. Боатенг не дограв матч – травма. Зюле замість нього.

28 хв. Перша жовта картка. Девіс проштрафився. Обережним треба бути канадцю.

30 хв. Гнабрі хотів повторити свій прохід, яким відкрив рахунок у попередньому матчі, але захисники ПСЖ цей прохід теж бачили.

32 хв. Роберт! Бив Левандовський із трьох метрів, але Навас зумів зреагувати і відбити м'яч.

36 хв. Коман пройшов лівим флангом і подав, але партнери не вірили в цю подачу й дивилися на м'яч, як зачаровані.

40 хв. Мбаппе збив Кімміха. Як не дивно, не вистачило швидкості Кілліану.

43 хв. Кутовий "Баварії" закінчився пасом на свого воротаря Нойєра. Гостра гра, нічого не скажеш!

45 хв. Обрізався хтось із захисту "Баварії", але Мбаппе не зумів пробити Нойєра.

Уже й перерва. Нічого собі!

46 хв. Першу атаку "Баварії" після перерви заблокував Тьяго Сілва.

49 хв. Немає переваги в жодного із суперників. Атакою на атаку відповідають команди.

52 хв. Гнабрі збив Неймара й ця подія переросла в невеличку сутичку між командами. Жовта у баварця.

56 хв. І ще одна жовта у німців. Зюле нагородив арбітр.

59 хв. ГОЛ! Коман! Забив головю після ідеального навісу від Мюллера! 1:0!

61 хв. Дежавю! Мюллер на Комана, але Тьяго Сілва виносить із порожніх воріт.

65 хв. Вератті вийшов замість Паредеса в парижан. Треба щось міняти, бо "Баварія" затиснула своїми шаленими обертами.

68 хв. Коутіньйо і Перішич вийшли на поле. Герой зустрічі Коман і нервовий сьогодні Гнабрі пішли відпочивати.

70 хв. Нойєр урятував ворота німців після удару Маркіньйоса з трьох метрів. Ногу виставив досвідчений воротар.

73 хв. Мбаппе пройшов двох захисників і впав. Арбітр на нього навіть не подивився.

77 хв. Вератті бездарним пасом зірвав атаку ПСЖ.

81 хв. У Неймара не витримують нерви, збиває бразилець Роберта.

83 хв. Мало що виходить у Парижа – каже коментатор. Десь так і є. Ось і Сілва заробив гірчичник.

86 хв. Курзава має жовту картку.

88 хв. Нічого не виходить в атаці в паризького клубу.

89 хв. Мбаппе навіть із офсайду не може забити Нойєру.

90+1 Чупомотінг з двох метрів не влучив по м'ячеві! Супершанс був у французів!

Все, перемога "Баварії".

Німецький клуб здобув свою шосту перемогу в Кубку чемпіонів із 12 спроб.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" вшосте в історії виграла Кубок Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua