неділя, 31 жовтня 2021 08:56

"Барселона" знову не змогла перемогти

Агуеро відчув себе зле. Фото: "Барселона"

У матчі 12-го туру іспанської Прімери суперник київського "Динамо" у групі Ліги чемпіонів "Барселона" зіграла внічию з "Алавесом". Зустріч проходила на стадіоні "Камп Ноу" у Барселоні та завершилася з рахунком 1:1.

На 49-й хвилині Мемфіс Депай забив перший гол у матчі. Депай влучив у дальню "дев'ятку" з лінії карнного майданчика.

Через три хвилини "Алавес" зрівняв рахунок. Луїс Ріоха на дриблінгу увійшов до штрафного майданчика, зігравши в стінку з партнером, уклав воротаря і відправив м'яч у сітку.

Форвард "Барселони" Серхіо Агуеро залишив поле через тахікардію, повідомляє El Chiringuito TV.

Тахікардія була невеликою, аргентинця замынили як запобіжний захід. Під час матчу футболіст ліг на газон, відчувши дискомфорт у грудях та утруднення дихання. Зараз Агуеро почувається добре.

"Барселона" в 11 матчах набрала 16 очок і посідає дев'яте місце в таблиці іспанської Прімери. "Алавес" (10) - 16-й.

Кілька днів тому колишнього головного тренера "Барселони" Рональда Кумана відправили у відставку після поразки в матчі 11-го туру іспанської Прімери з "Райо Вальєкано" (0:1). Виконувачем обов'язків головного тренера "Барселони" був призначений Серхі Бархуан.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" знову не змогла перемогти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua