пʼятниця, 11 березня 2022 00:03

"Барселона" не змогла обіграти "Галатасарай". Результати 1/8 фіналу Ліг Європи та конференцій

9-10 березня відбулися перші матчі 1/8 фіналу футбольних Ліги Європи та Ліги конференцій сезону-2021/22.

"Барселона" вдома не змогла забити "Галатасараю".

"Славія" Максима Таловєрова та Тараса Качараби вдома розгромила ЛАСК і зробила впевнений крок на шляху до чвертьфіналу.

До Вашої уваги результати сьогоднішніх матчів.

1/8 фіналу Ліги Європи:

"Бетіс" (Іспанія) - "Айнтрахт" Франкфурт (Німеччина) - 1:2 (1:2)

"Порту" (Португалія) - "Ліон" (Франція) - 0:1 (0:0)

"Севілья" (Іспанія) - "Вест Гем" (Англія) 1:0 (0:0)

Андрій Ярмоленко до заявки "Вест Гема" не потрапив.

"Рейнджерс" (Шотландія) - "Црвена Звезда" (Сербія) - 3:0 (2:0)

"Брага" (Португалія) - "Монако" (Франція) - 2:0 (1:0)

"Барселона" (Іспанія) - "Галатасарай" (Туреччина) - 0:0

1/8 фіналу Ліги конференцій:

"Вітесс" (Нідерланди) - "Рома" (Італія) - 0:1 (0:1)

ПАОК (Греція) - "Гент" (Бельгія) - 1:0 (0:0)

Роман Безус не потрапив до заявки "Гента" на матч.

"Партизан" (Сербія) - "Феєнорд" (Нідерланди) - 2:5 (1:1)

"Славія" Прага (Чехія) - ЛАСК (Австрія) - 4:1 (2:0)

Максим Таловєров відіграв за "Славії" всі 90 хвилин, Тарас Качараба пропустив гру через перебір карток.

"Лестер" (Англія) - "Ренн" (Франція) - 2:0 (1:0)

"Олімпік" Марсель (Франція) - "Базель" (Швейцарія) - 2:1 (1:0)

"Буде-Глімт" (Норвегія) - АЗ Алкмар (Нідерланди) - 2:1 (1:0)

ПСВ Ейндговен (Нідерланди) - "Копенгаген" (Данія) - 4:4 (1:3)

"РБ Лейпциг" була зарахована технічна перемога, адже московський "Спартак" виключений з єврокубків через війну РФ в Україні.

Матчі-відповіді відбудуться 17 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" не змогла обіграти "Галатасарай". Результати 1/8 фіналу Ліг Європи та конференцій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua