субота, 18 серпня 2012 10:23

"Арсенал" вирвав перемогу в "Іллічівця"

Володимир Гоменюк забив переможний гол на 87-й хвилині ФОТО: ua-football.com

Зустріч "Арсеналу" та "Іллічівця" на полі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського в Києві стартувала програма ігор шостого туру української прем'єр-ліги. Столична команда зуміла здобути перемогу над гостями з Маріуполя з рахунком 2:1.

Суперники обмінялися голами у першому таймі - після відмінної комбінації "канонірів" рахунок відкрив Максим Шацьких, але через чверть години гості відігралися завдяки точному удару Торніке Окріашвілі.

Другий тайм запам'ятався боротьбою на полі, а вирішальний гол був забитий на фініші протистояння - Володимир Гоменюк головою замкнув навіс Олександра Кобахідзе і приніс "Арсеналу" третю перемогу в сезоні.

Україна. Прем'єр-ліга

6-й тур

Арсенал К (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:1

Голи: Шацьких, 11 (1:0); Окріашвілі, 26 (1:1); Гоменюк, 87 (2:1).

Арсенал К - Боровик, Симоненко, Польовий, Матуку, Ковпак (Кобахідзе, 65), Старгородський, Леандро, Валяєв (Шахов, 46), Гоменюк, Адійя, Шацьких.

Іллічівець - Худжамов, Бутко, Чижов, Іщенко, Путівцев, Віценець, К.Кравченко (Федотов, 72), Окріашвілі (О. Мандзюк, 69), Кожанов, Таргамадзе (Ярошенко, 90), Гречишкін.

Попередження: Старгородський, 58; Шацьких, 60; Польовий, 64; Симоненко, 69; Гоменюк, 87 - Віценець, 80.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" вирвав перемогу в "Іллічівця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua