вівторок, 19 січня 2021 09:32

"Арсенал" розгромив "Ньюкасл"

П'єр Еменік Обамеянг оформив дубль. Фото: Reuters

У матчі 19-го туру АПЛ "Арсенал" здобув упевнену перемогу над "Ньюкаслом" - 3:0.

1-й тайм пройшов за переваги команди Мікаеля Артети, але "каноніри" голів не забивали.

У 2-му таймі господарі тричі забили. Дубль у складі "Арсеналу" оформив П'єр-Емерік Обамеянг, ще 1 м'яч на рахунку Букайо Сака.

Команда Артети виграла 4-й матч з 5 останніх в чемпіонаті і піднялася на 10-те місце. "Ньюкасл" програв" у 3-му турі поспіль та опустився на 15-те місце.

У наступному турі "Арсенал" зіграє з "Саутгемптоном" на виїзді. Початок гри о 22:15.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" розгромив "Ньюкасл"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua