субота, 22 серпня 2015 23:02

Ярмоленко відзначився "подвійним хет-триком" у матчі Кубка України

Андрій Ярмоленко взяв участь у всіх забитих голах fcdynamo.kiev.ua

У поєдинку 1/16 Кубка України "Динамо" розгромило "Гірник-Спорт" (6:0), а вінгер киян Андрій Ярмоленко взяв участь у всіх забитих голах.

Ярмоленко забив три голи та віддав три результативні передачі. Відтак футболіст "Динамо" виконав так званий "подвійний хет-трик".

На 26-й хвилині Ярмоленко асистував Артемові Кравцю, а на 40-й відзначився сам. У другому таймі Ярмоленко на 57-й хвилині віддав гольовий пас на Мігеля Велозу, на 66-й хвилині знову забив сам, за дві хвилини після кутового у виконанні Ярмоленка ударом у дотик відзначився Віторіну Антунеш, і, нарешті, на 76-й хвилині Андрій забив свій третій гол у грі.

Додамо, що Ярмоленко вивів команду на поле із капітанською пов'язкою.

Нагадаємо, "Динамо" перемогло "Гірник-Спорт" (6:0) і пройшло до 1/8 Кубка України.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко відзначився "подвійним хет-триком" у матчі Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua