Як зіграли суперники українських клубів в єврокубках

"Ліон" врятувався у кінцівці матчу з "Ліллем". Фото: FootballHD

Завершився черговий тур у європейських чемпіонатах.

Gazeta.ua публікує підсумки матчів за участю суперників українських клубів:

Ліон

Лілль - Ліон 2:2

Голи: Ремі, 17, Пепе, 28 - Траоре, 63); Дембеле (86)

Нереалізований пенальті: Депа, 48, Ліон (вище воріт)

"Ліонці" врятувалися незадовго до завершення гри: Мусса Дембеле, що вийшов на заміну, рахунок зрівняв, скориставшись цього разу пасом Траоре.

"Ліон" опустився на рядок ниже і тепер посідає 3 місце у турнірній таблиці чемпіонату Франції.

Хоффенхайм

Хоффенхайм - Шальке 1:1

Голи: Крамарич, 59, пен. - Бенталеб, 73, пен.

Команда українця Євгена Коноплянки розішлася миром із суперником "Шахтаря". Долю матчу вирішили 2 пенальті. Хоффенхайм перебуває на 6 сходинці турнірної таблиці чемпіонату Німеччини, відстаючи від Айнтрахта на 2 очки.

Манчестер Сіті

Манчестер Сіті - Борнмут 3:1

Голи: Бернарду Сілва, 16, Стерлінг, 57, Ґюндоган, 80 - Уілсон, 44

У цьому матчі важкої травми зазнав українець Олександр Зінченко, якому суперник зламав ніс. Підопічні Гвардіоли закріпили лідерство в чемпіонаті Англії.

Динамо

Яблонець

Найближчий суперник киян "Яблонець" свій матч чемпіонату Чехії зіграє сьогодні, о 18:00, дома проти "Фастав Злін".

Астана

Чемпіонат Казастану завершився минулого тижня. "Астана" посіла 1 місце, випередивши "Кайрат" на 15 очок.

Ренн

Ренн - Страсбург 1:4

Голи: Сарр, 9 — Адрієн, 20, Йонас, 32, пен., 50, пен., Мартінас, 77

Розгромна поразка він "Страсбурга" відкинула "Ренн" на 14 сходинку турнірної таблиці чемпіонату Франції.

Ворскла

Спортинг

Спотинг зіграє свій поєдинок сьогодні, о 22:15, на виїзді проти "Ріу Аве".

Арсенал

Арсенал - Тоттенгем 4:2

Голи: Обамеянг, 10, пен, 56, Ляказетт, 74, Торрейра, 77 - Даєр, 30, Кейн, 34, пен

Підопічні Унаї Емері забили швидкий м'яч, однак до перерви встигли двічі пропустити. Арбітр призначив суперечливий пенальті за фол Холдінга проти Хон Мін Сона. 11-метровий реалізував Кейн. Після перерви "Арсенал" вирвав перемогу: дубль оформив Обамеянг, ще по голу в активі Лязазетта і Торрейри.

Завдяки цій перемозі "Арсенал" піднявся на 3 сходинку чемпіонату Англії.

Карабах

У 13 турі чемпіонату Азербайджана "Карабах" зустрінеться вдома з клубом "Кешля" сьогодні, о 17:00.

Наразі суперник полтавців перебуває на 2 місці, відстаючи від "Нефтчі" на 8 очок.

Матч Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Ліоном" відбудеться 12 грудня. У четвер, 13 грудня, "Динамо" зіграє з "Яблонцем", а "Ворскла" - із "Спортингом".

Зараз ви читаєте новину «Як зіграли суперники українських клубів в єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua