середа, 19 серпня 2020 06:11

Як ПСЖ розбив РБ "Лейпціг"

Неймар знову не зміг відзначитися. Фото Рейтер

"ПСЖ" у першому півфіналі Ліги чемпіонів повністю виправдав свій статус фаворита в матчі проти "Лейпцига" - 3:0.

Більшість питань були вирішені ще в першому таймі. Спочатку Ді Марія ідеально вирізав подачу на голову Маркіньосу, який відкрив рахунок - 0:1.

Другий гол вийшов ще красивіше. Неймар п'ятою підправив подачу з флангу і вивів Ді Марію на ударну позицію - чітка реалізація від аргентинця і 0:2.

"Лейпциг" дуже непогано почав другий тайм, але забив знову "ПСЖ". Ді Марія скористався помилкою захисника німців Мукіеле (хоча той сигналізував про порушення від аргентинця) і вирізав точну подачу на Берната - 0:3.

"ПСЖ" вийшов у фінал Ліги чемпіонів вперше в своїй історії. Раніше в активі паризького клубу був лише півфінал сезону 1994/95, де команда програла "Мілану" (0:3).

Фінал Ліги чемпіонів пройде в неділю. Завтра, 19 серпня, визначиться другий фіналіст в парі "Баварія" - "Ліон".

Зараз ви читаєте новину «Як ПСЖ розбив РБ "Лейпціг"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua