пʼятниця, 06 липня 2018 19:06

Як Франція перемогла Уругвай - відео

Грізманн установив остаточний рахунок. Фото: Mirror

У матчі 1/4 фіналу Кубка світу-2018 збірна Уругваю в Нижньому Новгороді поступилася Франції.

Півзахисник уругвайців Бентанкур припустився дитячої помилки: він прийняв м'яч до своїх воріт, а Толіссо виявився передбачливим, перехопив м'яч і уругваєць грубо зіграв - арбітр показав Бентанкуру попередження. Футболіст заробив зайву картку і дискваліфікацію на наступний матч, якщо Уругвай пройде далі.

Після подачі зі стандарту у виконанні Грізманна Варан виграв верхову боротьбу і метрів з 13 результативно поцілив у кут воріт.

Наприкінці першого тайму уругвайці могли зрівняти рахунок, однак після удару Касереса дивовижний сейв зробив голкіпер французів Льоріс.

Після перерви жахливої помилки припустився голкіпер Уругваю Муслера, який не втримав м'яч у руках після нескладного удару від Грізманна.

Уругвай - Франція 0:2

Голи: Варан, 40, Грізманн, 61

Уругвай: Муслера, Годін, Хіменес, Касерес, Нандес (Урретавіскайя, 73), Лаксальт, Бентанкур (Родрігес, 59), Торрейра, Весіно, Суарес, Стуані (Максі Гомес, 59)

Франція: Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті, Погба, Канте, Толіссо (Нзонзі, 80), Грізманн (Набіл Фекір, 90), Жиру, Мбаппе (Дембеле, 88)

Попередження: Бентанкур, 38, Родрігес, 69 - Ернандес, 33, Мбаппе, 69

У п'ятницю, 6 липня, відбудеться ще один матч чвертьфіналу Кубка світу-2018 Бразилія - Бельгія. Початок - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Як Франція перемогла Уругвай - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua