Перевіряти квартири без лічильників мають представники комунальних підприємств разом із правоохоронцями. На злісних порушників підприємство-виконавець послуг позиватиметься до суду.
Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів заступник голови міськадміністрації Петро Пантелеєв, коментуючи новину про квартирні рейди від КМДА.
"Ми закликаємо людей добровільно встановити лічильники і сплачувати прозоро. Надалі виконавець подаватиме до суду. Співпрацюватимемо з головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів. Представники комунальних підприємств із правоохоронцями мають право ходити по квартирах, і за законом, їм повинні відкрити двері. Змусимо комунальників проводити рейди. Хоч вони не дуже хочуть, бо це затратно й нервово. Їм простіше навісити борги на всіх киян", - заявив Пантелеєв.
Прописка жителів Києва міську владу не цікавить, наголосив чиновник. КМДА прагне лише зменшити тарифи на воду.
"Маємо захищати інтереси сумлінних платників комунальних послуг. Прописка нас не цікавить. Ми прагнемо зменшити тарифи на воду. У житлових будинках відкривають перукарні, хостели, квартири здають в оренду подобово. Але лічильники в приміщеннях не встановлюють. Перевитрати гарячої й холодної води там - 50 відсотків. Більше сміття. Будинковий лічильник показує 2 тисячі "кубів" витрат води за місяць. Люди за своїми лічильниками споживають і сплачують тисячу. Решту підприємство оформлює як збиток, закладає в тариф", - розповів він.
Пантелеєв пригадав випадок, коли на вул. Олени Теліги у двокімнатній квартирі без лічильника проживало 11 осіб. А прописана в помешканні одна людина.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому українці не поспішають брати субсидії на орендовані квартири
Коментарі
1