В Києві в ніч на 10 травня 19-річна дівчина загинула від падіння в шахту ліфта з висоти 25 поверху. Хлопець, який був тоді з загиблою, розповів, що вони там прогулювалися.
Екстремальні вилазки з летальним фіналом сьогодні не рідкість. Для звичайного селфі або фото для соцмереж підлітки ризикують життям, піднімаючись на дах, мости чи навіть поїзди, розповіла психолог Оксана Бочарова, написали 24tv.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік стрибнув із даху котельні Київенерго
"На це є кілька причин: депресія, едіпів комплекс, може бути травма розвитку. Весь час підлітки доводять, що вони можуть. З отриманою в дитинстві психологічною травмою розвитку людина справляється тільки таким засобом - екстримом", - пояснила психолог.
Фелікс Луньов лазить по мостах Києва уже 5 років. Дахи багатоповерхівок та занедбані будівлі почали цікавити хлопця після прочитання книги "Сталкер".
За його словами, займається таким в основному заради фото і адреналіну. Руфери (люди, які лазять по дахах заради екстриму. - Gazeta.ua) лізуть на дах без страховки.
"Якщо людина не підготовлена, не до кінця впевнена у собі або не може до кінця розрахувати свої сили, я б не радив починати таким займатися. Тому що дуже багато людей постраждали. Не в плані летальних випадків, а поламали руки чи ноги, таке буває. В цілому, треба бути повністю впевненим у собі та відмовитися від алкоголю і наркотичних речовин", - розповів Фелікс.
Руфери радять шукати адреналін у безпечніших розвагах.
У поліції стверджують, що відповідальність за смерть 19-річної дівчинки, ймовірно, ляже на забудовника.
В Києві на вулиці Драгоманова у дворі виявили труп жінки. Вона вкоротила собі віку, стрибнувши із 21-го поверху будинку
Коментарі