неділя, 28 березня 2021 21:10

Як отримати роботу в компанії, де немає вакансій

Як отримати роботу в компанії, де немає вакансій
Якщо вирішили ризикнути та відгукнутися на іншу вакансію з резюме чи на закриту раніше посаду, рекомендують написати супровідний лист з поясненням. Фото: unsplash

Українцям радять надсилати резюме в компанію мрії навіть після закриття актуальної вакансії.

Досвідчені HR безперервно формують кадровий резерв, пише Work.ua.

"Якщо в компанії немає відкритої вакансії за вашою спеціальністю, ви можете надіслати своє резюме безпосередньо рекрутеру або відгукнутися на іншу активну вакансію компанії на сайті пошуку роботи", - радять кандидатам на посаду.

Експерти з працевлаштування кажуть, що можна написати рекрутеру на пошту або в Linkedin.

"Ідеально, якщо ви знаєте, як його звуть і можете звернутися персонально. Достатньо написати один раз. Надсилати десяток повідомлень — дуже погана ідея. Така поведінка дискредитує вас в очах рекрутера", - йдеться у публікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому за роботу готові платити понад 50 тис. грн

Якщо кандидат не знає рекрутера, можна написати повідомлення у формі зворотного зв'язку на сторінці компанії.

"Звертайтеся до співробітників HR Department і ваш запит перенаправляють кому слід. Головне, не забудьте вказати на своїй сторінці в Linkedin, що ви відкриті для пропозицій, оновити резюме на сайті пошуку роботи", - радять українцям.

Якщо вирішили ризикнути та відгукнутися на іншу вакансію з резюме чи на закриту раніше посаду, рекомендують написати супровідний лист з поясненням.

"Вкажіть, чому ви надсилаєте резюме не на ту посаду, яка вказана в вакансії. Поясніть, що хочете працювати саме з цим роботодавцем. Коротко розкажіть про себе і свою зацікавленість", - кажуть експерти з працевлаштування.

Після цього роботодавець може:

- відкрити у компанії вакансію під кандидата, який його зацікавив,

- взяти кандидата на місце спеціаліста, який не пройшов випробувальний термін,

- взяти на роботу у випадку розширення штату.

"Навіть якщо роботу вам не запропонували, ви познайомилися з рекрутером. Ця карта може зіграти в майбутньому за умови, що ви "подружилися" в соцмережах або обмінялися контактами. Не дарма зараз так модно розвивати "особистий бренд"", - йдеться у матеріалі.

Середня зарплата, яку роботодавці пропонують українцям, становить 12 тис. грн. Найчастіше шукають менеджерів з продажу, продавців, працівників держустанов, менеджерів з продажу по телефону, торгових представників з авто.

Зараз ви читаєте новину «Як отримати роботу в компанії, де немає вакансій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі