Продюсер Юрій Фальоса вважає, що співачка Джамала перемогла на Євробаченні завдяки професіоналізму та самовіддачі. Про це він розказав у коментарі Gazeta.ua.
"Для мене особисто перемога Джамали очевидна. Я знаю її з 2008 року. Вона - справжній професіонал, сама написала цю пісню і сама її спродюсувала. Звісно, їй допомогли, у неї була класна команда. Для України ця перемога - велике досягнення. Адже ми прагнемо до Європи, і бути визнаними нею дуже важливо. Наступного року проводитимемо Євробачення. Джамала зробила для країни справжнє свято", - говорить Фальоса.
Продюсер підкреслює, що українці активно вболівали за співачку.
"У мене вчора зібралися друзі. Довелося увімкнути телевізор, який не дивився півроку. Була така єйфорія, що неможливо передати. Ми спробували привітати Джамалу. Телефонували і з України, і з Кіпру, але пробитися було неможливо. Вітатимемо уже, коли приїде до Києва", - продовжує продюсер.
Глядачів Європи Джамала підкорила професіоналізмом, вважає фахівець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як соцмережі відреагували на перемогу Джамали
"Вона взяла правдою, ставленням до своєї справи До речі, на конкурсі було чимало гарних пісень і співаків, але Джамала стояла осторонь — сама по собі. Звісно, ми на все це дивимося суб'єктивно, бо вона — наша. Але я знаю, як вона працює. Якщо чогось хоче, то обов'язково доб'ється. І те, що Джамала обрала таку пісню, і те, як готувалася, - усе це свідчить, що вона - великий професіонал. Я сам, грішним ділом думав: нафіга ця політична пісня, політика усіх уже дістала. Поза тим, у неї все склалося органічно: манера виконання, поведінка, мелодика. Єдиний виконавець, від якого мурашки по тілу бігали", - зазначає Фальоса.
Україна здатна провести наступне Євробачення на високому рівні.
"Треба обов'язково проводити конкурс у Києві. Після Євро-2012 у нас лишилася інфраструктура, є певні ресурси для розміщення гостей. Жодне місто так не готове до Євробачення, як Київ. Та й важливо іноземцям показати столицю. Успіх Джамали ще більше згуртує українців, бо музика об'єднує людей. Нам усім треба навчитися щиро радіти за своїх. Артисти, спортсмени, письменники, а не політики творять історію. Політиків ми через 2-3 роки забудемо, а цей успіх залишиться з нами назавжди", - підсумував Юрій Фальоса.
Коментарі
2