понеділок, 08 квітня 2024 18:22

"Динамо" вдома сенсаційно не обіграло черкаський ЛНЗ
6

Київське "Динамо" сенсаційно не змогло обіграти черкаський ЛНЗ у матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги.

Команда під керівництвом тренера Олександра Шовковського зіграла з нічийним результатом - 1:1. Про це повідомив Obozrevatel.

"Динамо" впевнено розпочав матч. На 15-й хвилині партнери вивели на воротаря суперників Андрія Ярмоленка, який у другому матчі поспіль після повернення на поле після травми відзначився точним ударом.

Динамівці намагалися розвинути свій успіх і створили кілька гострих моментів.

Проте за п'ять хвилин до свистка на перерву ляпу припустився воротар киян Руслан Нещерет.

Після подачі кутового 22-річний голкіпер намагався зіграти на виході, проте впустив м'яч із рук і дозволив захиснику ЛНЗ Хайдіну Саліху відправити м'яч у сітку - 1:1.

У другому таймі гравці "Динамо" намагалися вирвати перемогу, а гості зробили ставку на контратаки.

Однак справді гольових моментів команди створити не зуміли. Киянам не допоміг навіть перехід на гру у два форварди.

У результаті кияни не змогли здобути три очки і залишилися на третьому місці у турнірній таблиці.

Відставання від "Шахтаря", який лідирує в УПЛ, складає чотири очки.

Минулого місяця "Динамо" зіграло у нічию на виїзді з рівненським "Вересом".

Торік у листопаді після поразки "Динамо" від "Шахтаря" з рахунком 0:1 Мірча Луческу оголосив про завершення тренерської роботи у столичному клубі. Головним тренером "Динамо" став Олександр Шовковський.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вдома сенсаційно не обіграло черкаський ЛНЗ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua