Класна фігура, здоров'я та молодість. Що має бути в раціоні жінок

Навіть у ці випробувальні для нас усіх часи ми повинні піклуватися про себе

Здавалося б, чи може таке бути: їжа для жінок та чоловіків? Уявіть собі, що так. Почнемо з того, що ми все ж таки відрізняємося, хоча б зовнішнім виглядом. Справа не лише в гормонах, але і в генетиці, і в багатьох інших факторах, навіть у передачі мітохондрій.

Від цих впливів залежить не лише відсутність бороди, наявність грудей та округлі форми у жінок, але й особливості обміну речовин і навіть схильність до захворювань.

Організм жінки більш пасивно відповідає на стресові ситуації, що виявляється більшою схильністю до депресивних станів та стресових розладів.

У жінок в два-три рази більше шансів впасти у стан депресії в період менопаузи, ніж у чоловіків.

Для жінок більше характерні хвороби нервової системи, нейродегенеративні захворювання, хвороба Альцгеймера, ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, астма, алергічні захворювання.

Яким має бути раціон жінки?

Збалансованим, щоб були і білкові страви, і корисний жир, і багато різнокольорових рослинних продуктів. Тут ми з чоловіками на одній хвилі.

Містити ферментовані продукти. І це не лише квашена капуста чи огірки, але і яблучний/виноградний/бальзамічний оцет, але і в невеликій кількості – ферментовані соєві продукти.

Ці продукти багаті не лише живими корисними бактеріями і стимулюють їхній ріст у кишечнику, але і продуктами їхньої життєдіяльності (метабіотиками).

Квашена капуста – це лактобактерії, екзотичне кімчі – фірмікути, лактобактерії, бактероїди; йогурт – лактобактерії та біфідобактерії.

Соєві ферментовані продукти корисні жінкам після 45+ років для профілактики раку молочної залози

Соєві ферментовані продукти корисні жінкам після 45+ років для профілактики раку молочної залози (їсти їх багато не треба, достатньо один раз в тиждень приблизно 50 г тофу чи баночки соєвого йогурту – ми не азіатські жінки, тому нам без надмірностей).

Неферментовані пребіотичні продукти, які стимулюють ріст корисних бактерій, зокрема, чай з ромашки, кореню топінамбура та цикорію. Вони збільшують ріст пʼяти різновидів лактобактерій (лактіс, рамнозус, булгарікус, паркасей, плантарум). Простою мовою – продовжують нам довголіття.

Зернові. Із зернових найкорисніше – оболонки, в них багато біологічно активних речовин, клітковини розчинної і нерозчинної, магнію, вітамінів групи В. Тому додавайте у страви мелені в порошок висівки. Дуже смачно зробити просту і корисну страву: йогурт + мелені висівки + ягоди + насіння льону (також мелене). Дати настоятися хвилин 10.

Бобові. Бобові взагалі унікальний продукт: з одного боку, це рослинні білки, з іншого – розчинна (зв'язуюча шкідливі речовини в кишечнику) клітковина. Бобових багато не треба, достатньо столової ложки. Я часто вживаю червону та чорну квасолю, бо в кольоровій квасолі багато протизапальних поліфенолів. Крім того, чим багатша страва поліфенолами, тим більше вона знижує глікемічний індекс, тим нижчий ризик розвитку інсулінорезистентності та діабету 2-го типу.

Продукти, які стимулюють утворення стовбурових клітин, – це какао, чорний-пречорний шоколад, чорний чай, чорні ягоди, темно-сині сливи, а також зелений чай, зелене листя

Продукти, які стимулюють утворення стовбурових клітин. Як відомо, стовбурові клітини – це клітини-трансформери, які можуть "трансформуватися" в різні клітини нашого тіла і захищати його у разі потреби. З віком кількість стовбурових клітин стає значно меншою. Тому какао на воді, чорний-пречорний шоколад, чорний чай, чорні ягоди, темно-сині сливи, а також зелений чай, зелене листя (капуста кейл, темно-зелене листя селери, шпинат, крес-салат) гірчиця – мають бути у вашому раціоні часто.

Каротиноїди. Найактивнішими є два – лікопен з помідорів та бета-каротин з моркви і червоного перцю. Італійці недаремно люблять томатну пасту: при тушкуванні помідорів кількість лікопену зростає в десятки разів.

Така їжа покращує ремонт ДНК, активує гени-супресори і створює несприятливі умови для розвитку багатьох видів раку, сповільнює ріст та поділ ракових клітин.

Дівчата, ми всі богині, всі – Афродіти. І навіть у ці нелегкі випробувальні для нас усіх часи ми можемо піклуватися про себе, прекрасних, тим більше, що це доступно.

Оригінал

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее мышкой и нажмите комбинацию клавиш Alt+A
Комментировать
Поделиться:

Комментарии

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі