субота, 04 вересня 2010 10:11

Стаховський продовжує бити власні рекорди на US Open

Відігравши три матчбола, український тенісист Сергій Стаховський вперше у своїй кар"єрі вийшов до третього раунду Відкритого чемпіонату США.

У матчі другого кола киянин у впертій боротьбі обіграв 18-річного американця Райана Харрісона: 6-3 5-7 3-6 6-3 7-6 (6).

Вигравши перший сет впевнено, українець не використав кілька можливостей, щоб повести в другому. До кінця другого сету гра Сергія зовсім розклеїлася. Він грав дуже невпевнено, намагався просто тримати м"яч, у той час як його суперник, який обіграв у першому колі 15-го сіяного хорвата Івана Любічіча, грав активно і точно.

Програвши і третій сет, Сергій викликав на корт лікаря: українця турбували болі в спині. До кінця четвертого сету українець став грати жорсткіше і заслужено зрівняв рахунок, вигравши партію з рахунком 6-3.

У вирішальному сеті українець відразу зробив брейк. Однак після того як тенісисти зіграли три гейми, пішов дощ. Через 40 хвилин гра поновилася. Стаховський не реалізував 5 брейк-пойнтів і тут же програв гейм на своїй подачі.

До киянина знову повернулася невпевненість, але він все ж зумів встояти до тай-брейку. Молодий американець заробив на тай-брейку три матчбола. Два з них були на подачі українця, і він відіграв їх у блискучому стилі. На третьому матчболі у Харрісона затремтіла рука, і він помилився, після чого подвійною помилкою подарував Стаховському матчбол, який Сергій реалізував хорошою подачею і виходом до сітки.

Матч тривав 4 години і 13 хвилин.

Стаховський вперше в кар"єрі виступить у третьому раунді турніру Великого Шолома.

Наступним суперником Сергія стане іспанець Фелісіано Лопес, посіяний під 23 номером.