четвер, 15 квітня 2010 17:33

"Таврія" влаштувала "Арсеналу" м"ясорубку

Після сенсаційної домашньої поразки від "Зорі" кримчани на виїзді розгромили міцний "Арсенал" - 6:1. "Каноніри", що грали без Симоненко та Шершуна, зазнали нищівної поразки.

На те, що матч вийде веселим, арбітр Жуков натякнув ще в перші десять хвилин, сміливо призначивши по одному пенальті у ворота суперників. Спочатку з 11-метрової позначки був точний Ковпак, через чотири хвилини вже Закарлюка.

"Каноніри", можливо, заспокоєні тим, як швидко їм вдалося відігратися, трохи зменшили обороти. Зате гості йшли вперед наполегливо і не без допомоги суперника вже в першому таймі довели рахунок до 3:1. Принаймні, внесок досвідченого Реви у гол Марковича не менший, ніж самого гравця "Таврії".

Після перерви продовжилася завзята гра, з великою кількістю грубих помилок в обороні і гострих моментів. Любеновіч, перш ніж оформити дубль, запоров два відмінні моменти! "Арсенал" відповів своєї пристрілкою (Міколюнас), але що вже пристрілювати, коли рахунок 1:3?

"Таврія" забила ще один м"яч (Любенович був першим на добиванні після штрафного, ісплоненого Фещуком), після чого зосередилася на контратаках і забила ще два.

У шести останніх матчах (до сьогоднішнього) "Арсенал" не міг виграти у "Таврії", і ось, серія продовжилася. Що цікаво, в Сімферополі в першому колі команди зіграли в бойову нічию 2:2.

Прем"єр-ліга, 25-й тур

"Арсенал" - "Таврія" - 1:6

"Арсенал": Рева, Єщенко, Євсєєв, Шоаве, Хомін, Грицай, Богданов, Закарлюка, Воробей, Шацьких, Мазілу.

"Таврія": Старцев, Матяж, Джурічіч, Монахов, Маркович, Голайдо, Луценко, Корнєв, Любенович, Фещук, Ковпак.

Голи: Закарлюка (6, з пен.) - Ковпак (2, з пен., 33, 72), Маркович (24), Любенович (57, 77).