пʼятниця, 15 жовтня 2021 13:17

"Зоря" ротрощила "Шахтар"

Оскар Ратулатра другий сезон очолює юнацьку команду "Шахтаря". Фото: ФК "Шахтар".

У матчі юнацьких команд 11-го туру "Зоря" в гостях знищила лідера турнірної таблиці "Шахтар" - 6:0.

Перший тайм завершився мінімальною перевагою гостей. А після перерви у ворота юних "гірників" влетіло ще п'ять забитих м'ячів. Двічі футболісти "Шахтаря" забивали у свої ворота.

Це друга поразка для підопічних Оскара Ратулатра в сезоні. В разі перемоги над ФК "Львів" київське "Динамо" зможе наблизитися до "гірників" на два очки.

О 17:00 зіграють між собою дорослі команди. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

У турнірній таблиці "Динамо" випереджає "Шахтар" на три очки. "Зоря" займає третє місце.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" ротрощила "Шахтар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua