Вперше за сім років: юнацька збірна України з футболу гратиме на Євро-2024
4

Юнацька збірна України U-17 вийшла до фінального раунду Євро-2024 U-17

Юнацька збірна України U-17 вийшла до фінального раунду Євро-2024 U-17.

У рамках третього туру відбіркового етапу команда з головним тренером Юрієм Морозом переграла Словаччину (3:0).

Гра, що проходила у грецькому місті Патри на стадіоні Pampeloponnisiako, через шторм була перервана в першому таймі на чотири години.

Після повернення гравців на поле до перерви наші хлопці забили двічі - спершу з пасу Дмитра Стрільчука відзначився Артем Степанов, а потім перевагу синьо-жовтих подвоїв Богдан Редушко.

У другому таймі Степанов оформив дубль із передачі Олександра Драгана.

У підсумку підопічні Мороза перемогли з рахунком 3:0.

Раніше в групі 4 синьо-жовті здолали Грецію (2:0) і Швейцарію (3:0).

Таким чином, наша команда здобула три перемоги і посіла першу сходинку у групі та кваліфікувалася на чемпіонат Європи, який проходитиме з 20 травня до 5 червня на Кіпрі за участі 16-ти збірних.

Жеребкування фінального турніру відбудеться 3 квітня в Ая-Напі.

Юнацька збірна України гратиме у фінальній частині турніру вперше з 2017 року.

Жеребкування еліт-раунду поділило 32 команди на вісім груп. На кону - 15 путівок до фінальної стадії Євро-2024 U-17.

У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору і сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.

Зараз ви читаєте новину «Вперше за сім років: юнацька збірна України з футболу гратиме на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua