субота, 25 серпня 2012 10:40

"Ворскла" на виїзді зіграла внічию з "Зорею"

Безус вдало скористався гольовою передачею Маркоскі. Фото: footballtransfer.com.ua

У Луганську завершився матч сьомого туру чемпіонату України між "Зорею" та полтавською "Ворсклою". Зустріч закінчилася внічию - 1:1

Першими рахунок у матчі відкрили господарі. На 22-й хвилині Каменюка опинився на газоні у штрафному і суддя призначив пенальті. "Вирок" чітко реалізував Галюза.

"Ворскла" відігралася у другому таймі завдяки влучному удару головою Безуса після гольового пасу Маркоскі.

Після очного матчу "Зоря" з 11 очками залишилася на п'ятому місці, "Ворскла" піднялася на 10-те місце, маючи в своєму активі сім очок.