понеділок, 13 жовтня 2008 10:11

Воротар збірної Іспанії встановив рекорд "сухих" воріт

Голкіпер збірної Іспанії Ікер Касільяс у відбірковому матчі чемпіонату світу проти команди Естонії (3:0) встановив національний рекорд "сухих" воріт.

Наразі, іспанці не пропускають вже протягом 710 хвилин. Таким чином, Касільяс перевищив досягнення, встановлене 1993 року, майже на 20 хвилин. Тоді "вічно сухими" були Франсіско Буйо та Андоні Субісаретта. Зараз Касільяс теж не єдиний володар досягнення - він ділить його з Хосе Рейной. Останній гравець, який зумів уразити ворота Іспанії, був грек Ангелос Харістеас - у заключному матчі групового етапу Євро-2008.

Таким чином, ворота чемпіонів Європи залишаються на замку вже протягом семи матчів: Іспанія - Італія - 0:0 (Євро-2008), Іспанія - Росія - 3:0 (Євро-2008), Іспанія - Німеччина - 1:0 (Євро-2008), Іспанія - Данія - 3:0 (товариський матч), Іспанія - Боснія та Герцеговина - 1:0 (відбірковий матч чемпіонату світу-2010), Іспанія - Вірменія - 4:0 (відбірковий матч чемпіонату світу-2010) та Іспанія - Естонія - 3:0 (відбірковий матч чемпіонату світу-2010).

У матчі з естонцями воротар "Реала" встановив і персональний рекорд н- 686 "сухих" хвилин.

"Террикон"

Зараз ви читаєте новину «Воротар збірної Іспанії встановив рекорд "сухих" воріт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua