понеділок, 18 жовтня 2010 11:56

Воронін та Дикань влаштували кавказький погром. Результати 24 туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 24 туру. Три голи армійських легіонерів і блискуча гра Ігоря Акінфєєва принесли ЦСКА розгромну перемогу в Грозному, в той час як "Динамо" вдома розправився з "Анжи".

Домашня неприступність "Терека" - факт загальновідомий. У сезоні-2010 відвезти три очки з Грозного не вдавалося нікому, навіть лідерам чемпіонату "Зеніту" і "Рубіну". ЦСКА став першим, хто образив команду Анатолія Байдачного в рідних стінах. Образив серйозно - трьома без відповіді голами. На 18-й хвилині Сейду Думбія вразив "дев'ятку", головою замкнувши подачу з кутового, а під завісу гри Вагнер Лав і Кейсуке Хонда довели справу до розгрому. У герої зустрічі варто записати й Ігоря Акінфєєва. За рахунку 1:0 армійський воротар відбив пенальті, пробитий Шамілем Лахіяловим.

Ще більший рахунок був зафіксований в Хімках, де столичне "Динамо" не залишило шансів "Анжі", забивши усі голи зі "стандартів". Кевін Кураньї (з пенальті) і Леандро Фернандес (після кутового) ще до перерви визначили результат зустрічі. Едгарас Чеснаускіс, блискуче виконавши штрафний на 77-й хвилині, зняв всі питання щодо переможця, а в доданий час біло-блакитні знову отримали право на 11-метровий. Андрій Воронін, який вийшов на заміну, не схибив - 4:0.

У Самарі зустрічалися аутсайдери чемпіонату - "Крилья Совєтов" і "Сибір". На 41-й хвилині захисник новосибірського клубу Адесойе Ойеволе з меж воротарського вразив ціль, відгукнувшись на навіс з кутового. Відразу після перерви Павло Яковлєв відновив рівновагу дальнім ударом. Підсумок гри - 1:1. Заробивши очко, "Крила" покинули зону вильоту, куди опустився "Амкар".

Тур завершила мінімальна перемога "Локомотива" над нальчикським "Спартаком". На 70-й хвилині Дмитру Сичову вдався точний удар з гострого кута. Залізничники продовжують боротьбу за єврокубкову зону - в останніх п'яти турах команда набрала 13 очок.

Російська Прем'єр-ліга. 24-й тур

Терек - ЦСКА - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Думбія (18), 0:2 - Вагнер Лав (76), 0:3 - Хонда (90 3).

Динамо - Анжі - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Кураньї (37, пенальті), 2:0 - Фернандес (40), 3:0 - Чеснаускіс (77), 4:0 - Воронін (90 2, пенальті).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Фернандес, Епуряну, Гранат, Дуймович (Ребко, 81), Ропотан, Семшов (Кокорін, 81), Самедов, Чеснаускіс (Воронін, 78), Кураньї.

Крилья Совєтов - Сибір - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Ойеволе (41), 1:1 - Яковлєв (48).

Локомотив - Спартак Нальчик - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Сичов (70).

Спартак - Аланія - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Арі (24), 2:0 - Алекс (39), 3:0 - Іванов (52, автогол).

Томь - Сатурн - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Дзюба (18), 1:1 - Каряка (25), 2:1 - Дзюба (56), 2:2 - Топіч (66).