понеділок, 20 липня 2009 17:13

Воронін не допоміг "Ліверпулю" перемогти "Рапід"

Гравці "Ліверпуля" зазнали поразки на стадіоні імені "Ернста Хаппеля" у своєму другому товариському матчі проти віденського "Рапіда" з рахунком 0:1. Нападник "червоних" українець Андрій Воронін вийшов на гру в стартовому складі, а після першого тайму був замінений Йоссі Бенаюном.

Підопічні Бенітеса провели далеко не найкращий матч, зокрема і Андрій Воронін. Однак не варто забувати, що "Ліверпуль" лише недавно розпочав підготовку до сезону у Швейцарії.

Натомість господарі уже розпочали сезон 2009/2010, тому виглядали значно краще суперника і заслужено здобули перемогу. Влучним ударом зі штрафного на 58 хвилині відзначився капітан "Рапіда" – Штеффен Хоффман.

19.07.2009 р. Товариська гра. Відень

"Рапід" – "Ліверпуль" – 1:0

Гол: Хоффман. 58.

"Ліверпуль" (стартовий склад): Кавальєрі, Інсуа, Каррагер, Санчес Аяла, Деген, Бабель, Джеррард, Плессі, Ель Жар, Немет, Воронін.

На заміні: Бенаюн, Келлі, Кюйт, Леіва, Мартін, Маскерано, Нгог, Пащеко, Домінгес, Шкртел, Спірінг.

Зараз ви читаєте новину «Воронін не допоміг "Ліверпулю" перемогти "Рапід"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua