понеділок, 08 лютого 2021 11:19

Визначили найсильнішу команду світу з американського футболу

"Тампа" змогла перемогти торішнього чемпіона. Фото: Gettyimages.com.

У США відбувся 55-й в історії фінал з американського футболу.

"Тампа Бей Баккенірс" на своєму полі розгромно перемогла торішнього чемпіона "Канзас Сіті Чіфс" з рахунком 31:9.

Рахунок відкрили саме футболісти "Чіфс", але ще в 1-й чверті "Тампа" перехопила лідерство.

У 2-й чверті у складі господарі здійснили 2 тачдауни та серйозно відірвалися від суперника.

В останній частині матчу "Канзас Сіті Чіфс" намагався врятувати гру, але нічого не змогли зробити в атаці. Чверть завершилася без набраних залікових очок.

У регулярному сезоні "Тампа Бей Баккенірс" посіла 5-те місце. У плейоф перемогли "Вашингтон" - 31:23, "Нью-Орлеан Сейнтс" - 30:20, "Грін-Бей Пекерс" - 31:26.

Зараз ви читаєте новину «Визначили найсильнішу команду світу з американського футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua