середа, 06 квітня 2011 09:10

Вилучення Крауча стало новим рекордом Ліги Чемпіонів

Найшвидшим вилученням за дві жовті картки стало вилучення Пітера Крауча з "Тоттенхема" в чвертьфінальному матчі проти "Реала" на "Сантьяго Бернабеу". Нагадаємо, що Крауч залишив поле вже на 15-й хвилині після двох жорстоких підкатів, здійснених протягом кількох хвилин.

Між тим, навіть у стані суперника не всі вважають це покарання німецького арбітра Фелікса Бриха адекватним. Так, захисник Рікарду Карвалью переконаний, що якщо перший фол на 8-й хвилині проти Серхіо Рамоса абсолютно заслуговував "гірчичника", то другий проти Марсело - "ймовірно, ні".

"Другий фол - це було нещастя для нього і несправедливість для його партнерів ", - наводить слова Карвалью Goal.com.

Нагадаємо, мадридський "Реал" у першому чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів розгромив "Тоттенхем" з рахунком 4:0.

Зараз ви читаєте новину «Вилучення Крауча стало новим рекордом Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua