четвер, 01 грудня 2011 10:31

ВХЛ. "Донбас" "спалив" "Дизель" в серії буллітів

У середу, 30 листопада, донецький ХК "Донбас" на льоду Арени Дружба в матчі регулярного чемпіонату ВХЛ спочатку наздогнав ХК "Дизель", а потім переграв пензенцев по буллітам.

Вже на 5-й хвилині зустрічі голкіпер ХК Донбас виявився безсилим після кидка Іванова. Лише через шість хвилин, чотири з яких підопічні Олександра Куликова провели в більшості, донеччани відігралися чотири на чотири, завдяки зусиллям Шагова і Доніки.

У другому періоді гравці Донбасу помітно додали в швидкості, але, як би то не виглядало парадоксально, тричі пропустили. Спочатку Станіслав Альшевскій реалізував чисельну перевагу, після чого Іванцов і Бєльський закидали в здавалося б найпростіших ситуаціях. У ці хвилини Степана Горячевскіх у воротах "Донбасу" змінив Євген Царегородцев. У свою чергу, маючи чимало гольових моментів, донеччани не реалізували жодного: шайба вперто не йшла у ворота Сучкова. І все ж, за 7 секунд до сирени на другу перерву Кочеткову вдалося дещо скоротити відставання.

Так званий камбек донеччан був вражаючим. Піскунов і Васильєв повністю нівелювали здобуте раніше пензенцев перевагу. За три з невеликим хвилини до кінця третього періоду Дизель залишився в меншості, але зміг відбитися, а за 40 секунд до сирени Царегородцев здійснив суперсейв, не дозволивши відзначитися супернику. Таким чином глядачі Арени Дружба вперше в поточному сезоні стали свідками овертайму, який переможця не виявив. У серії ж післяматчевих буллітів донеччани виявилися вдалішими за свого суперника.

Після 27 ігор в активі ХК Донбас 59 очок і друге місце в конференції Захід ВХЛ. У конференції лідирує Альметьєвська Нафтовик в активі якого 60 очок після 30 ігор.

Донбас (Донецьк) - Дизель (Пенза) - 5:4 (1:1, 1:3, 2:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - Іванов (Бєльський, Петров) - 4:22; 1:1 - Доніка (Шагов) - 10:00; 1:2 - С. Альшевський (Я. Альшевський, Хохряков) у більшості - 26:35 ; 1:3 - Іванцов (Младін) - 31:50; 1:4 - Бєльський - 33:29; 2:4 - Кочетков (Варламов) - 39:53; 3:4 - Піскунов (Побєдоносцев) - 41:3; 4:4 - Васильєв (Дидикін) - 44:22. 5:4 - Варламов - булліт

Донбас: Горячевських (Царегородцев з 35:29). Побєдоносцев - Малевич, Піскунов - Белухін - Журун, Дубровін - Дидикін, Кочетков - Татаринов - Варламов, Єгін - Єсіпов, Матерухін - Шафаренко - Васильєв, Доніка - Шагов - Коростін

Дизель: Сучков. Бєльський - Зімін, Марзоєв - Майоров - Науров, Младін - Лукьянчінков, Потьомін - Іванцов - Мінаков, Кіслюкевич - Кузнецов, Чесалін - Іванов - Петров, Сігарєв - Бусигін, С. Альшевський - Хохряков - Я. Альшевський

Зараз ви читаєте новину «ВХЛ. "Донбас" "спалив" "Дизель" в серії буллітів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua