субота, 25 квітня 2009 14:27

Українські синхроністки вибороли срібло чемпіонату Європи

В Глостері (Великобританія) триває чемпіонат Європи з синхронного плавання серед молоді.

Третій змагальний день став вкрай успішним для нашої команди. У фіналі комбінованих вправ українки показали високу майстерність і заслужено здобули "срібло" континентальної першості.

Українки пропустили вперед лише росіянок

Лоліта Ананасова, Анна Волошина, Ганна Клименко, Ганна Орел, Катерина Садурська, Олександра Сабада, Олена Герчихіна, Інга Гіллер, Анастасія Петренко, Тетяна Ворфоломєєва у сумі набрали 91.000 балів, пропустивши вперед лише росіянок. Нагадаємо, що на минулорічних змаганнях наші дівчата посіли 5-е місце.

"Ми дуже щасливі, що зуміли вибороти срібні нагороди, адже не сподівалися на такі оцінки", – зазначили срібні призерки.

У групових вправах українки зуміли потрапити до трійки найсильніших і пройти до фіналу, який відбудеться вже сьогодні.

В останній день чемпіонату стануть відомі переможці у соло та дуеті. Нагадаємо, що українки кваліфікувалися з 4-м результатом.

НОК України

Зараз ви читаєте новину «Українські синхроністки вибороли срібло чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua