субота, 17 червня 2017 13:37

Українська тенісистка здійснила найкращий удар чвертьфіналів престижного турніру

Цуренко в Нідерландах ефектно обіграла Младеновіч. Фото: twitter.com

Українська тенісистка Леся Цуренко стала автором найкращого удару всіх чвертьфіналів на найпрестижнішому турнірі в голландському Хертогенбоші.

28-річна киянка відзначилася в матчі проти Крістіни Младеновіч. Ще й зробила це на подачі суперниці.

Француженка намагалася ударом в кут корту застати зненацька українку. Але Цуренко, ефектно підрізав м'яч, відправила вздовж сітки. Чим зірвала овації глядачів.

Поєдинок Цуренко - Младеновіч завершився сенсаційною перемогою 37-ї ракетки світу з рахунком 6:3, 6:1. Півфінал Цуренко - Контавейт відбудеться сьогодні о 14:00.

Зараз ви читаєте новину «Українська тенісистка здійснила найкращий удар чвертьфіналів престижного турніру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua