пʼятниця, 19 жовтня 2012 14:39

Українець виграв срібло на московському етапі Кубка світу з плавання

17 жовтня, в Москві (Росія) завершився четвертий етап Кубка світу з плавання на короткій воді.

У другий день змагань українець Антон Гончаров став срібним призером у плаванні на 1500 м вільним стилем з результатом 15 хвилин 25,92 секунди, випередивши на 1,24 секунди Мауріціо Фіола Віллануева з Перу. Переміг японець Дайан Сето (15.03,02).

У фінальні вісімки не змогли пробитися Владислав Ведерников (20-й - 200 м, вільний стиль), Валерій Димо (9-й - 100 м, брас), Олександр Близнюк (33-й - 100 м, брас), Андрій Птіцин (40 -й - 100 м, брас), Олександр Баранець (19-й - 50 м, спина), Богдан Плавін (15-й - 50 м, вільний стиль), Владислав Ведерников (29-й - 50 м, вільний стиль), Олександр Баранець (20-й - 200 м, спина), Ірина Главник (19-я - 100 м, спина), Ганна Стеценко (13-я - 400 м, вільний стиль) та Олена Кисельова (15-я - 200 м, брас).

Плавання на короткій воді. Кубок світу. Четвертий етап. Москва, 18 жовтня

Чоловіки. Вільний стиль. 1500 м

1. Дайан Сето (Японія) - 15.03,02

2. Антон Гончаров (Україна) - 15.25,92

3. Мауріціо Фіол Віллануева (Перу) - 15.27,16

Зараз ви читаєте новину «Українець виграв срібло на московському етапі Кубка світу з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua