понеділок, 25 жовтня 2010 18:26

Українці завоювали 9 медалей на Кубку Європи з боксу

На першому аматорському Кубку Європи, що пройшов 22-23 жовтня в Харкові, збірна України завоювала сім золотих і дві бронзові медалі.

Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України переможцями турніру стали всі наші фіналісти.

Вагова категорія до 60 кг: Денис Берінчік (Україна) - Семен Гривач (Росія) - 8:4

Вагова категорія 64 кг: В'ячеслав Кісліцин (Україна) - Володимир Хайрапетян (Вірменія) - 7:1

Вагова категорія 69 кг: Тарас Шелестюк (Україна) - Магомедкаміл Мусаєв (Росія) - 6:1

Вагова категорія 75 кг: Євген Хитров (Україна) - Андранік Хакобян (Вірменія) - перемога українця технічним нокаутом

Вагова категорія 81 кг: Олександр Гвоздик (Україна) - Ейнар Карлсон (Естонія) - дострокова перемога українця у третьому раунді

Вагова категорія 91 кг: Олександр Усик (Україна) - Тервела Пулєв (Болгарія) - дострокова перемога Український у другому раунді

Вагова категорія 91 кг: Роман Капітоненко (Україна) - Андрій Афонін (Росія) - 9:5

Бронзові нагороди завоювали Денис Шкарубо (до 49 кг) і Дмитро Митрофанов (до 75 кг).

У змаганнях взяли участь боксери з Азербайджану, Вірменії, Англії, Болгарії, Білорусі, Угорщина, Латвії, Македонії, Молдови, Німеччини, Росії, Румунії, Франції, Естонії та Україні.

Друге командне місце у Росії: 1 золото, 3 срібла та 3 бронзи. Ще по золоту в активі французів і англійців.

За матеріалами СПОРТ Bigmir)net

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали 9 медалей на Кубку Європи з боксу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua