пʼятниця, 13 грудня 2019 10:03

Україна з розгромної поразки стартувала на домашньому Кубку світу з хокею

Артур Оганджанян пропустив відразу 5 шайб від одноліток з Угорщини. Фото: ФХУ

Старт домашнього чемпіонату світу виявився невдалим для молодіжної збірної України. У першому матчі українці поступилися одноліткам з Угорщини 1:5

У першому періоді українці так і не змогли довести атаки до логічного завершення. Натомість наприкінці двадцятихвилинки "синьо-жовті" пропустили.

Вже на старті другого періоду українці рахунок зрівняли. Денис Архипенко замкнув передачу Дмитра Даниленка. Та вже в наступній атаці угорці знову вийшли вперед. До завершення другого періоду воротар українців Артур Оганджанян пропустив ще двічі.

Ще одна шайба у ворота збірної України влетіла у третьому періоді. Тож старт на домашньому Кубку світу серед молодіжних команд збірна України з хокею розпочала з поразки, повідомляє "24 канал"

Наступний свій матч українці зіграють 13 грудня проти одноліток із Польщі. Початок гри - о 20. 00.

Зараз ви читаєте новину «Україна з розгромної поразки стартувала на домашньому Кубку світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua