пʼятниця, 04 грудня 2015 11:41

Українець Дмитро Хомченовський забив дебютний гол за іспанську команду

Дмитро Хомченовський відкрив рахунок голам в Іспанії. Фото: footballtransfer.ru

Український півзахисник іспанської "Понферрадіни" Дмитро Хомченовський відкрив рахунок голам у новому клубі.

У матчі 1/16 фіналу Копа дель Рей Дмитро на 53-й хвилині забив у ворота "Ейбару". Рахунок після цього став 3:0. На 66-й хвилині Хомченовський був замінений.

Відзначимо, що тепер на рахунку Хомченовського 7 матчів за "Понферрадіну" і один забитий м'яч.

Нагадаємо, що Дмитро перейшов до іспанського клубу у вересні цього року в якості вільного агента після того, як розірвав контракт із "Зорею". За луганський клуб гравець провів 5 сезонів.

Зараз ви читаєте новину «Українець Дмитро Хомченовський забив дебютний гол за іспанську команду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua