неділя, 14 лютого 2021 15:28

Українці залишилися без медалей на етапі чемпіонату світу з біатлону

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима. Фото: biathlon.com.ua

В словенській Поклюці відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Чемпіоном світу став француз Емільєн Жаклен, якому вдалося закрити всі 20 мішеней. швед Себастьян Самуельсон здобув срібну медаль. Третім до фінішу прийшов Йоганнес Бьо.

Найкращий час серед українців показав Артем Прима. Попри 3 кола штрафу він зумів фінішувати 8-м. Богдан Цимбал оновив особистий рекорд – 18-й рядок підсумкового протоколу.

Дмитро Підручний не зміг закрити відразу 6 мішеней, а тому на фініші опустився на 28 місце.

Наступний етап чемпіонату світу з біатлону серед чоловіків відбудеться 17-го лютого.

Зараз ви читаєте новину «Українці залишилися без медалей на етапі чемпіонату світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua