неділя, 09 вересня 2018 16:03

Україна наприкінці матчу вирвала перемогу в Словаччини

Україна  наприкінці матчу вирвала перемогу в Словаччини
Ліга Націй УЄФА, Україна - Словаччина. Фото: 1927.kiev.ua

Доброго дня! За годину розпочнеться матч другого туру Ліги Націй UEFA. Збірна України на "Арені Львів" прийматиме збірну Словаччини.

Для нашої команди це вже другий матч в турнірі. кілька днів тому Україна на виїзді перемогла збірну Чехії (2:1). Словаччина перед цим матчем зіграла товариський поєдинок проти резервного складу збірної Данії. Словаччина впевнено перемогла з рахунком 3:0.

Матч відбудеться за порожніх трибун, через покарання UEFA трирічної давнини. Але не дивлячись на порожні трибуни, "Арена Львів" є найуспішнішою для збірної України. Матч проти Словаччини стане 16-м для збірної України у Львові. У 15 попередніх поєдинках "синьо-жовті" жодного разу не програли: 13 перемог і 2 нічиї. До того ж, ці мирові трапилися у товариських матчах, а всі офіційні зустрічі неодмінно завершувались перемогою України.

Головний арбітр: Анастасіос Сидіропулос (Греція)

Стартові склади команд:

Україна: Пятов (к) – Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко – Степаненко, Маліновський – Ярмоленко, Марлос, Коноплянка – Яремчук.

Словаччина: Дубравка – Шатка, Шкртел (к), Шкріняр, Губочан – Куцка, Лоботка – Мак, Гамшік, Вайсс – Нємєц

В порівнянні з матчем проти "чехів" в нашій команді одна зміна. В центрі захисту замість Кривцова вийшов Бурда.

Пролунали гімни країни, починаємо.

Стартовий свисток!

3' Україна контролює м'яч в захисті, гості позиційно грамотно грають.

5' Коноплянка пробив з дальньої відстані - неточно.

7' Високо пресингують "синьо-жовті" та змужуть словаків помилятись, м'яч під контролем нашої команди.

12' Господарі полявиглядають краще, пробивали кілька разів з дальньої відстані, але поки не влучно. Гості в атаці поки нічого не створили.

16' Вперше словаки дійшли до воріт Пятова. Але після метушні в штрафному майданчику та кількох відскоків пробити по воротах так і не змогли.

21' Заспокоїлась гра, без моментів в останні хвилини, м'яч переважно в центрі поля.

23' Нємєц пробивав головою після подачі з флангу, на щастя м'яч розминувся зі стійкою.

27' Вирівняли гості гру, останні хвилини "синьо-жовті" без м'яча. Було кілька напівмоментів у словаків, але нічого небезпечного.

30' Непогану атаку завершував ударом Яремчук, але прямо в руки голкіперу.

34' Малиновський класно пробив зі штрафного метрів з 35, але м'яч пролетів над поперечиною.

38' Непогано пресингують українці, але скористатись помилками гостей поки не виходить.

45' Кінцівка тайму спокійна, не форсують команди подій.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 46% - 54%

Удари (в площину) 9(2) - 2(0)

Фоли 1-7

Другий тайм!

49' Малиновський бив/прострілював зі штрафного, захисники ледь не зрізали м'яч у власні ворота.

55' Україна більше володіє м'ячем на початку тайму, але жодного зиску з цього немає.

60' Кілька моментів створили наші в останні хвилини: Ракицький пробивав з дальньої відстані, воротар взяв. За хвилину атаку ударом завершував Степаненко, але знову удар полетів у голкіпера.

68' Заволоділи ініціативою гості, українські гравці дещо підсіли. Більше моментів в останні хвилини в словаків. А грати ще 20 хвилин.

71' Зінченко виходить на поле замість Малиновського.

75' Тепер вже гості підсіли, гра поступово перейшла на половину поля Словаччини. До ударів по воротах справа не доходить.

78' Циганков міняє Коноплянку.

79' Пенальті! Циганков увірвався в штрафний і був збитий захисником! Ярмоленко виконає одинадцятиметровий.

80' Гооооооооооооол! Андрій Ярмоленко реалізовує пенальті! Хоча й довелось понервувати, воротар вгадав напрям польоту та навіть торкнувся м'яча, але цього було недостатньо, щоб відбити потужний удар. 1:0

86' Степаненко залишає поле. Сидорчук замість нього вийшов. Остання заміна використана.

89' Ледь не заштовхали словаки м'яч у наші ворота. Пятов не зміг зафіксувати м'яч, і на щастя добивання у гостей не вдалось. Штурмують гості, важко буде в останні хвилини.

90+3' Сидорчук отримав жовту за затримку часу.

Фінальний свисток!

Збірна України здобуває другу поспіль перемогу та впевнено очолює свою групу в Лізі Націй. "Арена Львів" продовжує бути неприступною фортецею. Україна здобуває на цьому стадіоні вже 14 перемогу в офіційних матчах.

Наступний матч наша збірна проведе 10 жовтня. В товариському матчі Україна зіграє вдома проти Італії.

Зараз ви читаєте новину «Україна наприкінці матчу вирвала перемогу в Словаччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua