понеділок, 07 березня 2011 12:15

Учасники єврокубків стартували з перемог. Результати 20 туру УПЛ

Недільні матчі 20-го туру української прем'єр-ліги завершилися з однаковим рахунком 2:2. На останніх хвилинах видовищних поєдинків дніпропетровський "Дніпро" втратив домашню перемогу над сімферопольською "Таврією", а київський "Арсенал" подарував вольову нічию львівським "Карпатам".

"Дніпро" за час зимових канікул неабияк оновив склад, що не могло не позначитися на діях підопічних Хуанде Рамоса в першому таймі їх домашньої гри з кримчанами. Неузгодженістю захисників скористався Руслан Платон, який відкрив рахунок на 33-й хвилині. Але в другій половині господарі накрутили темп і під кінець зустрічі двічі забили.

Вирівняти становище вдалося краще снайперові ліги Євгену Селезньову, для якого цей гол став 13-м у сезоні. А слідом за цим фантастичний удар метрів з 30 вдався новобранцеві дніпрян Івану Стрінічу. Здавалося, "Таврії" вже не оговтатися від цього потрясіння, проте на 86-й хвилині Максим Фещук пробив між ніг Яну Лаштувці і залишив його команду без перемоги.

Ще більш драматичний сюжет очікував столичну публіку. Якщо перший тайм зустрічі "Арсеналу" і "Карпат" проходив без воріт, то після перерви гра рясніла моментами. Спочатку удача посміхнулася "канонірам", у яких відзначилися Іонуц Мазілу та Ролан Гусєв. Потім прийшла черга львів'ян. Грегор Балажіц відквитав один м'яч, а вже в компенсований час Іван Мілошевіч здобув для своєї команди очко.

У результаті і "Дніпро", і "Карпати" так і не змогли наблизитися до харківського "Металіста", що йде третім , який напередодні зіграв по нулях з "Ворсклою".

Ще раніше свої матчі зіграли "Шахтар" і "Динамо". Гірники на останніх секундах видряпали мінімальну перемогу над "Севастополем", а динамівці впевнено розібралися на виїзді з донецьким "Металургом" (2:0).

Чемпіонат України. 20-й тур

Дніпро - Таврія - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Платон (32), 1:1 - Селезньов (78), 2:1 - Стрініч (81), 2:2 - Фещук (86).

Арсенал - Карпати - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 - Мазілу (50), 2:0 - Гусєв (55), 2:1 - Балажіц (64), 2:2 - Мілошевіч (90).

Зоря - Волинь - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Лазарович (38), 2:0 - Білий (54), 3:0 - Касьян (79).

Металург Д - Динамо К - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Попов (25), 0:2 - Ярмоленко (30).

МЕТАЛУРГ Д: Бандура, Маріу Сержіу, Аделейе, Чечер, Прийма (Дашян, 63), Димитров (Джуровські, 82), Лазич, Морозюк, Воловик, Танаса, Іванко.

ДИНАМО К: Шовковський, Хачеріді, Попов, Данило, Гусєв (Кравець, 73), Вукоєвич, Єременко, Гармаш (Нінкович, 58), Юссуф, Мілевський, Ярмоленко.

Попередження: Маріу Сержіу (69), Воловик (84), Аделейе (87).

Кривбас - Оболонь - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - А. Мандзюк (4), 1:1 - Іващенко (12), 2:1 - Іващенко (46), 2:2 - Панас (63).

Ворскла - Металіст - 0:0 (0:0, 0:0)

ФК Севастополь - Шахтар - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Луїс Адріано (90).

ФК СЕВАСТОПОЛЬ: Веремко, Гвініанідзе, Болохан (Воронін, 62), Допілка, Дуляй, Шевелюхін, Жабокрицький (Анд. Шевчук, 88), Левандовськи, Ференчак, Агахова, Ібраїм (Скоба, 60).

ШАХТАР: П'ятов, Ракицький, Срна, Чигринський, Рац, Жадсон (Едуардо, 46), Мхітарян, Коста (Алекс Тейшейра, 74), Степаненко, Вілліан (Віценець, 46), Луїс Адріано.

Попередження: Вілліан (35), Ібраїм (45), Шевелюхін (61), Левандовськи (90).

Металург З - Іллічівець - 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - Антонов (10), 0:2 - Путівцев (24), 0:3 - Кривошеєнко (70), 0:4 - Антонов (76).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Учасники єврокубків стартували з перемог. Результати 20 туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua