неділя, 02 вересня 2007 11:52

У Діакате підозра на перелом кістки плеча

У одному із зіткнень в матчі проти ФК "Харків" травму отримав центральний захисник київського "Динамо" Папе Діакате. За попередніми даними у сенегальського захисника перелом кістки плеча, проте точний діагноз буде поставлений після детального обстеження, повідомляє www.sport.com.ua.

У поєдинку проти ФК "Харків", в якому "Динамо" святкувало перемогу з рахунком 2:0, Діакате провів перший тайм, а в перерві був замінений на Владислава Ващука.

Є побоювання, що Діакате, з яким тренерський штаб чемпіонів України зв"язує великі надії в Лізы чемпіонів, може пропустити старт цього турніру.
Зараз ви читаєте новину «У Діакате підозра на перелом кістки плеча». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua