середа, 21 липня 2010 09:00

Тур де Франс. Француз Федріго виграв 16-й етап велогонки

Переможцем 16-го етапу "Тур де Франс" став місцевий велосипедист П"єррік Федріго (Bouygues Telecom), який виграв фінішний спринт у восьми інших гонщиків, в числі яких були семиразовий переможець "Туру" Ленс Армстронг і тріумфатор "Джиро д'Італія" -2004 Даміано Кунего.

Другим фінішував його співвітчизник Санді Касар, третій - іспанець Рубен Плаза Моліна.

Пелотон, в якому знаходилися всі лідери генеральної класифікації, прийшов до фінішу через 6 хвилин і 45 секунд.

"Тур де Франс".

16-й етап.

Баньер-де-Люшон - За. 199,5 км

1. П"єррік Федріго (Франція, Bbox) - 5:31.43.

2. Санді Касар (Франція, FdJ).

3. Рубен Плаза Моліна (Іспанія, Casse d'Epargne) ...

6. Ленс Армстронг (США, Radioshak) ...

21. Енді Шлек (Люксембург, Saxo Bank) + 6.45.

22. Альберто Контадор (Іспанія, "Астана") + 6.45 ...

Лідером у генеральній класифікації "Тур де Франс" після 16 етапів залишається легендарний іспанець Альберто Контадор із "Астани".

Генеральна класифікація (після 16-ти етапів):

1. Альберто Контадор (Іспанія, "Астана") - 78:29.10.

2. Енді Шлек (Люксембург, Saxo Bank) + 0.08.

3. Самуель Санчес (Іспанія, Euskaltel - Euskadi) + 2.00.

4. Денис Меньшов (Росія, Rabobank) + 2.13.

5. Юрген ван ден Брек (Бельгія, Omega) + 3.39.

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «Тур де Франс. Француз Федріго виграв 16-й етап велогонки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua