субота, 20 серпня 2011 15:57

Теніс. Янчук виграла другий поспіль парний титул

Українська тенісистка Єлизавета Янчук завоювала свій другий парний титул ITF поспіль.

У фіналі 10-тисячника в Ратінгені, Німеччина українсько-польська пара Янчук / Влодарчак (3) завдала поразки німецькому дуету Херінг / Прайценмайер: 3-6 6-1 10-2.

Нагадаємо, що минулого тижня Єлизавета виграла парний титул на 25-тисячнику в Ресмолді, Німеччина.

Леся Цуренко не змогла дограти матч першого раунду кваліфікації на турнірі WTA Premier у Нью-Хейвені.

Киянка зустрічалася з Патрісією Майр - Ахляйтнер з Австрії. Українка програла першу партію 5-7. Поступаючись у другому сеті з рахунком 2-3 Цуренко відмовилась від продовження боротьби.

Марат Дев'ятьяров та Олександр Лебедин вийшли у півфінал юнацького турніру четвертої категорії в Познані, Польща.

У чвертьфіналі Дев'ятьяров, посіяний під першим номером, розгромив Міхала Ніспона з Польщі: 6-0 6-0. Наступним суперником харків'янина стане чех Павел Стоберт (4).

Лебедин (4) в чвертьфінальному матчі виявився сильнішим від третьої ракетки турніру Метью Кірбі з Великобританії: 6-4 6-2. За вихід у фінал Олександр побореться з Віктором Костіним з Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Янчук виграла другий поспіль парний титул». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua