середа, 17 жовтня 2012 09:58

Шведи відіграли чотири м'ячі у Німеччини, Франція відібрала очки в Іспанії: результати матчів відбору на ЧС-2014

Німеччина до 60-ї хвилини вела з рахунком 4:0, але Ібрагімович і Ко не опустили руки ФОТО: Reuters

Збірна Іспанії зіграла внічию з Францією у відбірному матчі чемпіонату світу з футболу 2014 року. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1.

Рахунок у матчі відкрила команда Іспанії - на 25-й хвилині центральний захисник Серхіо Рамос пробив у штангу після подачі кутового, проте м'яч залишився в іспанців, і другим ударом Рамос забив. На 43-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота французів, проте голкіпер Уго Льоріс відбив удар Сеска Фабрегаса.

У другому таймі збірна Франції грала активніше і більше атакувала, проте гольових моментів біля воріт Касільяса майже не виникало. Відігратися команді Дідьє Дешама вдалося на останній доданій хвилині: Олів'є Жиру, який вийшов на заміну за кілька хвилин до кінця матчу, точно пробив головою після подачі Рібері.

Після цієї нічиєї в обох команд по сім очок, вони ділять перше місце в групі "I", де також виступають збірні Білорусі, Грузії та Фінляндії.

Серед інших відбіркових матчів, що відбулися 16 жовтня, варто відзначити поразку України від Чорногорії з рахунком 0:1, а також матч Німеччини та Швеції. У цій зустрічі, що відбулася в Берліні, Німеччина до 60-ї хвилині вела з рахунком 4:0, але шведи зуміли відігратися завдяки голам Ібрагімовича, Лустіга, Елмандера та Ельма. Останній гол був забитий на 93-й хвилині, повідомляє "Лента".

Гол: 0:1 - 57 Опер.

Фарерські о-ви - Ірландія 1:4 (0:0, 1:4)

Голи: 0:1 - 46 Вілсон, 0:2 - 52 Волтерс, 1:2 - 68 Хансен, 1:3 - 73, автогол Юстінуссен, 1:4 - 87 О'Ді.

Хорватія - Вельс 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 27 Манджукич, 2:0 - 57 Едуардо.

Хорватія - Плетікоса, Стрініч, Срна, Ловрен (Шільденфельд, 45), Шимуніч, Бадель, Перішич (Віда, 85), Ракітіч, Модріч, Манджукіч, Едуардо (Кранчар, 77).

Чехія - Болгарія 0:0 (0:0, 0:0)

Кіпр - Норвегія 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 42 Алонефтіс, 1:1 - 44 Хангеланд, 1:2 - 82, пенальті Ельюнуссі, 1:3 - 83 Кінг.

Румунія - Голландія 1:4 (1:3, 0:1)

Голи: 0:1 - 9 Ленс, 0:2 - 29 Мартінс Інді, 1:2 - 40 Маріка, 1:3 - 45, пенальті ван дер Варт, 1:4 - 86 ван Персі.

Голландія - Стекеленбург, Флар, ван Рейн, Мартінс Інді, Хейтінга, Н. де Йонг, Стротман, ван дер Варт (Афеллай, 77), ван Персі, Нарсінх, Ленс (Еліа, 89).

Україна - Чорногорія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 45 Дам'янович.

Україна - П'ятов, Михалик, Кучер, Бутко (Ярмоленко, 62), Селін, Гусєв, Тимощук, Ротань, Коноплянка, Селезньов (Назаренко, 82), Девіч (Зозуля, 52).

Чорногорія - Божович, Волков, Савич, Джудович, Йованович, Дрінчич, Пекович, Зверотич (Новакович, 88), Баша, Йоветич (Вучініч, 86), Дам'янович (Вукчевич, 72).

Попередження: Пекович (17), Зверотич (44), Дрінчич (45), Божович (45), Кучер (45), Гусєв (75), Савич (76), Селін (79), Вучініч (88).

Боснія і Герцеговина - Литва 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 28 Ібишевич, 2:0 - 34 Джеко, 3:0 - 40 П'яніч.

Македонія - Сербія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 59, пенальті Ібраїмі.

Вилучення: Томовіч, 59 (Сербія).

Угорщина - Туреччина 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 22 Ердінч, 1:1 - 31 Коман, 2:1 - 50 Салаї, 3:1 - 57, пенальті Гера.

Словаччина - Греція 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 63 Салпінгідіс.

Сан-Марино - Молдова 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 73, пенальті Даду, 0:2 - 78 Єпуряну.

Австрія - Казахстан 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 23 Янко, 2:0 - 64 Янко, 3:0 - 71 Алаба, 4:0 - 90 Гарник.

Ісландія - Швейцарія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 66 Барнетта, 0:2 - 79 Гаврановіч.

Бельгія - Шотландія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 69 Бентеке, 2:0 - 71 Компані.

Італія - Данія 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 33 Монтоліво, 2:0 - 37 Де Россі, 2:1 - 45 Квіст, 3:1 - 54 Балотеллі.

Італія - Де Санктіс, Абате, Бардзальї, К'єлліні, Бальцаретті, Маркізіо (Кандрева, 74), Пірло, Де Россі, Монтоліво (Джаккеріні, 86), Освальдо, Балотеллі (Дестро, 89).

Вилучення: Освальдо, 46 (Італія).

Німеччина - Швеція 4:4 (3:0, 1:4)

Голи: 1:0 - 8 Клозе, 2:0 - 15 Клозе, 3:0 - 39 Мертесакер, 4:0 - 56 Озіл, 4:1 - 62 Ібрагімович, 4:2 - 64 Люстіг, 4:3 - 76 Елмандер , 4:4 - 90 Ельм.

Німеччина - Нойєр, Дж. Боатенг, Бадштубер, Мертесакер, Лам, Швайнштайгер, Озіл, Кроос, Мюллер (Гетце, 67), Ройс (Подольскі, 88), Клозе.

Швеція - Ісакссон, Ольссон, Люстіг, Гранквіст, Сафарі, Ельм, Вернблум (Чельстрем, 46), Хульмен (Качанікліч, 46), Ларссон (Сана, 78), Елмандер, Ібрагімович.

Попередження: Ісакссон (39), Ройс (83), Лам (89), Швайнштайгер (90).

Албанія - Словенія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 36 Роші.

Іспанія - Франція 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 25 Рамос, 1:1 - 90 Жиру.

Іспанія - Касільяс, Арбелоа (Хуанфран, 50), Рамос, Бускетс, Альба, Хаві, Фабрегас, Сілва (Касорла, 13), Алонсо, Іньєста (Торрес, 75), Педро.

Франція - Льоріс, Дебюші, Кошельни, М. Сако, Евра, Гоналон (Вальбуена, 57), Менез (Сіссоко, 68), Кабай, Матюіді, Рібері, Бензема (Жиру, 88).

Попередження: Кошельни (42), Гоналон (45), Хуанфран (90).

Росія - Азербайджан 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 84, пенальті Широков.

Росія - Акінфєєв, Єщенко, Ігнашевич, В. Березуцький, Д. Комбаров, Широков, Денисов, Самедов (В. Бистров, 62), Файзулін (Глушаков, 46), Кокорін, Кержаков (Дзагоєв, 79).

Ізраїль - Люксембург 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 13 Хемед, 2:0 - 35 Бен Басат, 3:0 - 48 Хемед.

Португалія - Північна Ірландія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 30 Макгінн, 1:1 - 79 Поштіга.

Португалія - Патрісіу, Мігел Лопеш (Аморім, 46), Алвеш, Пепе, Жоау Перейра (Едер, 74), Велозу, Моутінью, Рубен Мікаел (Варела, 61), Нані, Поштіга, Роналду.

Зараз ви читаєте новину «Шведи відіграли чотири м'ячі у Німеччини, Франція відібрала очки в Іспанії: результати матчів відбору на ЧС-2014». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua