субота, 27 вересня 2008 09:53

Суперник "Динамо" по Лізі чемпіонів програє

Найближчий суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів стамбульський "Фенербахче" зазнав третьої поразки в чемпіонаті Туреччини. У п"ятому турі підопічні Луіса Арагонеса поступилися на виїзді "Сівасспору" - 1:2, який тимчасово очолив турецьку Суперлігу.

Після перемоги 3:0 над "Генчлербірлігі" в попередньому турі, "Фенеру" не вдалося продовжити білу для себе смугу. Хоча рахунок відкрили гості (відзначився Сахін на 33-ій хвилині), команді Луіса Арагонеса не вдалося відвезти зі Сивасу навіть нічию. За дві хвилини з 77 по 79-ті Сезгельмез і Бадур принесли господарям перемогу.

Після цієї поразки "Фенербахче" з шістьма очками опустився на восьме місце і це ще не межа.

"Террикон"

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" по Лізі чемпіонів програє». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua