субота, 14 травня 2016 18:50

"Штутгарт" Кравця залишив Бундеслігу, Скрипник урятувався від вильоту

"Штутгарт" в останньому турі Бундесліги поступився "Вольфсбургу", 1:3. Триразовий чемпіон Німеччини залишив еліту після 39 сезонів безперервного виступу в ній.

Український форвард Артем Кравець зіграв перший тайм і був замінений у другому на свого земляка Бориса Тащі.

В іншій зустрічі "Вердер" здобув мінімальну перемогу 1:0 над "Айнтрахтом". Єдиний м'яч підопічні Віктора Скрипника забили на 88-й хвилині.

Це дозволило їм залишити зону стикових матчів, в яку опустилися їхні сьогоднішні суперники.

Раніше прямий вихід в Бундеслігу собі забезпечили "Фрайбург" та "Лейпциг", а в "стиках" "Айнтрахт" зустрінеться з "Нюрнбергом".

"Вольфсбург" - "Штутгарт" - 3:1

Голи: Арнольд, 11 (1:0). Шюррле, 29 (2:0). Дідаві, 78 (2:1). Шюррле, 90 + 2 (3:1).

"Вердер" - "Айнтрахт" - 1:0

Гол: Джілободжі, 88.

Зараз ви читаєте новину «"Штутгарт" Кравця залишив Бундеслігу, Скрипник урятувався від вильоту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua